Nowa seria zasilaczy UPS 5SC firmy Eaton

0

Firma Eaton wprowadza na rynek regionu EMEA nową serię zasilaczy UPS, przeznaczoną dla firm z sektora małego biznesu, głównie dla małych serwerów wieżowych, NAS i innego wyposażenia sieciowego. Zasilacze sprawdzają się również w bardziej specjalistycznych zastosowaniach, takich jak bankomaty, automaty sprzedające bilety czy kioski multimedialne i foto.

Nowe zasilacze serii 5SC wykorzystują technologię line interactive. Posiadają funkcjonalność buck-and-boost, co pozwala im na kompensację szerokiego zakresu napięć wejściowych bez konieczności wykorzystywania energii z akumulatorów. Dodatkowo, nowa seria 5SC, wykorzystuje technologię zarządzania bateriami ABM, która poprzez wykorzystanie trójstopniowego systemu ładowania wydłuża okres użytkowania baterii do 50 %.

Zasilacze UPS Eaton 5SC są dostępne w zakresie mocy znamionowych od 500 VA do 1500 VA i posiadają do 8 gniazd IEC 10 A dla łatwego podłączania obciążeń. Urządzenia posiadają interfejs USB (szeregowy oraz przekaźnikowy) i są w pełni zintegrowane ze środowiskami Windows, Mac OS oraz Linux. Standardowo seria SC jest wyposażona w oprogramowanie IPP (Intelligent Power Protector), które jest używane do zarządzania zasilaniem w trybie punkt-punkt lub – przy wykorzystaniu IPP jako proxy – za pośrednictwem sieci.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ