Nowa generacja produktów Ericssona

0

Ericsson prezentuje ofertę rozwiązań nowej generacji opartych na sieci IP. Zostały one opracowana z myślą o przyspieszeniu rozwoju mobilnej łączności szerokopasmowej, usług wideo i przetwarzania w chmurze oraz komunikacji M2M.

Operatorzy stoją przed wyzwaniem — muszą sprawnie i w sposób ekonomiczny zaspokajać rosnące zapotrzebowanie na usługi wideo, komunikacji mobilnej, przetwarzania w chmurze i połączeń M2M. Firma Ericsson przewiduje powstanie „społeczeństwa sieciowego”, w którym wszystko, co może odnosić korzyści z połączenia, będzie miało do niego dostęp.

Nowe oferta rozwiązań IP firmy Ericsson wykracza poza obecną generację. Mogą one realizować połączenia typu punkt–wiele punktów, dzięki czemu użytkownicy i urządzenia mogą łączyć się ze swoimi partnerami, sieciami i Internetem. Daje to operatorom okazję do zoptymalizowania swoich sieci oraz podniesienia jakości usług, co pozwoli im zwiększać zyski i rozwijać się.

W ramach tej oferty Ericsson wprowadzi na rynek w 2011 roku kilka nowych rozwiązań. Pierwszym z nich jest Ericsson Smart Services Router (SSR). Dzięki dużej skalowalności i inteligentnym funkcjom ruter ten pozwala efektywnie zaspokajać stale rosnące zapotrzebowanie na usługi. Będzie on także podstawą nowej mobilnej sieci rdzeniowej niezbędnej do wdrażania technologii 4G/LTE.

Ericsson wprowadza również kilka nowych produktów w ramach oferty dotyczącej warstwy transportowej i dostępu szerokopasmowego. Jednym z nich jest kompleksowy system zarządzania siecią Ericsson IP Transport NMS, który umożliwi efektywne realizowanie usług transmisji danych oraz sterowanie nimi w wielu domenach i warstwach sieci. Drugi to zintegrowane rozwiązanie do łączenia technologii mikrofalowej i optycznej w transporcie IP.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ