NextiraOne zwiększa sprzedaż w obszarze Data Center

0

NextiraOne zanotowała 21-procentowy wzrost sprzedaży rozwiązań Data Center w pierwszych sześciu miesiącach bieżącego roku.

NextiraOne zawdzięcza swój wynik licznym projektom z obszaru wirtualizacji i transformacji Data Center, realizowanym na obszarze całej Europy, ze szczególnym uwzględnieniem wdrożeń w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, krajach Beneluxu, na Węgrzech oraz w Portugalii i Hiszpanii.

W ciągu minionych sześciu miesięcy NextiraOne wygrała wiele znaczących europejskich projektów Data Center, m.in. prestiżowy kontrakt na projekt i budowę centrum danych dla Parku Naukowo-Technologicznego „Euro-Centrum” w Polsce (Katowice), projekt budowy drugiego centrum danych dla firmy Gazprom w Wielkiej Brytanii (Manchester), projekt French Emergency Ambulance Services (SAMU) na wyspie La Réunion na Oceanie Indyjskim czy projekt Virtualised Dynamic Data Center dla jednej z kluczowych instytucji edukacyjnych w Austrii.

NextiraOne rozwinęła także swoją ofertę Data Centre o szereg nowych rozwiązań, które wraz z poszerzoną listą partnerów biznesowych znacząco wzbogaciły portfolio firmy. Przykładem może być wprowadzone do oferty na początku bieżącego roku rozwiązanie Cloud Management, zbudowane w oparciu o platformę Cloupia firmy Cisco. Również inne autorskie rozwiązania NextiraOne, np. nowy Storage Backup czy rozwiązania z obszaru recovery przeznaczone dla średnich przedsiębiorstw, są aktualnie z sukcesem wdrażane w całej Europie.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ