NextiraOne i Alcatel-Lucent podpisały umowę o globalnym partnerstwie

0

NextiraOne oraz firma Alcatel-Lucent poinformowały o podpisaniu umowy o globalnym partnerstwie. Zacieśni ona dotychczasowe bliskie kontakty obu firm, korzystnie wpływając na ofertę produktową i serwisową dla klientów segmentu Enterprise

“Osiągnięcie to traktujemy jako ważny kamień milowy.” – powiedział David Winn, CEO NextiraOne. “Pracowaliśmy intensywnie, by spełnić wszystkie wymogi i zdobyć ten status, mając na uwadze naszą długoletnią historię współpracy z Alcatel-Lucentem oraz to, że zawsze staramy się odpowiadać na potrzeby naszych klientów.”

“NextiraOne dysponuje bardzo stabilną platformą biznesową i utrzymała zakładany poziom przychodów w trudnych ekonomicznie czasach. Ta stabilność oraz doświadczenie zespołów eksperckich NextiraOne czyni z niej idealnego partnera dla firmy Alcatel-Lucent.”

NextiraOne jako Globalny Partner firmy Alcatel-Lucent, będzie dostarczać wymierne korzyści biznesowe oraz wartość dodaną klientom poszukującym rozwiązań i usług budowanych na technologiach Alcatel-Lucent Enterprise. Obejmują one rozwiązania Collaboration & Unified Communications, oparte na wielokrotnie nagradzanym rozwiązaniu OpenTouch, Data Center, Contact Center, a także Network Infrastructure i Security, bazujące na Alcatel-Lucent AFN (Application Fluent Network). Status Globalnego Partnera gwarantuje, że procesy sprzedaży i implementacji rozwiązań będą przebiegały jeszcze sprawniej, silniej wspierając klientów. Będzie to zgodne z ogólnym celem biznesowym obu firm, jakim jest koncentracja na szybkim i kompleksowym zaspokajaniu potrzeb klientów.

Michel Emelianoff, prezes Alcatel-Lucent Enterprise, powiedział: “Cieszymy się z odnowienia i umocnienia naszej współpracy z NextiraOne. Firma jak zwykle znalazła się w gronie liderów, którzy jako pierwsi odpowiedzieli na nowe inicjatywy w zakresie partnerstwa, stając się naszym kluczowym Globalnym Partnerem. Nasze zespoły łączą znakomite kontakty biznesowe, dlatego jesteśmy w stanie dostarczać doskonale rozwiązania we wszystkich kluczowych dla NextiraOne krajach w Europie i na świecie. Wspólnie dysponujemy ogromnym potencjałem i zdolnością budowania oferty dla naszych klientów na bazie różnorodnych technologii i rozwiązań.”

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ