NETGEAR Trek – mobilne centrum sieciowe

0

NETGEAR Trek PR 2000 to rozwiązanie, które ułatwi komunikację osobom korzystającym z Internetu w podróży, podczas spotkań biznesowych lub w miejscach publicznych. W kompaktowej obudowie mieści się router WiFi oraz wzmacniacz sygnału.

Innowacyjny produkt NETGEAR Trek daje możliwość stworzenia spersonalizowanej sieci w każdym miejscu, gdzie dostępny jest hotspot WiFi poprzez podłączenie z nowym routerem jednocześnie kilku urządzeń mobilnych, takich jak smartfon, tablet czy laptop. Dzięki nowemu rozwiązaniu użytkownicy mogą znacząco ograniczyć koszty za Internet (3G, 4G), który dostarczany jest do tych urządzeń. Dodatkowym atutem PR 2000 jest oszczędność czasu wynikająca z szybkiego wykrywania połączonych urządzeń bez konieczności tworzenia każdorazowo nowego połączenia z siecią.
Netgear TREK

W przypadku NETGEAR Trek bardzo istotne są zabezpieczenia w dostępie do sieci. Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewnia standard WPA/WPA2—PSK. Dzięki PR2000 wszystkie urządzenia podłączone do sieci uzyskują dodatkowe zabezpieczenie w postaci podwójnej zapory (SPI i NAT). Jest to szczególnie istotne w trakcie spotkań biznesowych w miejscach publicznych, gdzie osoby niepożądane mogą zdalnie śledzić lub przechwytywać treści w urządzeniach z ogólnodostępnych punktów WiFi. Dodatkowo urządzenie ma wyposażone jest również w system DoS attack, który chroni sprzęty podłączone do sieci przed zniszczeniem całego oprogramowania znajdującego się na tych urządzeniach, oraz DMZ – szczególnie przydatne dla użytkowników grający w gry on-line. Wykorzystując zainstalowaną w tym urządzeniu antenę nowy NETGEAR Trek może spełniać funkcję wzmacniacza sygnału. PR 2000 znacząco poprawia dostęp do sieci w miejscach, w których do tej pory zasięg był słabszy np. w piwnicy czy na strychu, a nawet na zewnątrz budynków.

W pokojach hotelowych, gdzie bardzo często jedynym sposobem na połączenie z siecią jest kabel, NETGEAR Trek spełnia rolę routera. Użytkownik może stworzyć prywatną sieć, w której zarówno tablet, jak i telefon komórkowy czy laptop będą miały bezpieczny i niezawodny dostęp do sieci bezprzewodowej.

NETGEAR Trek ma wbudowaną wtyczkę do gniazdka elektrycznego, przez co jest urządzeniem bardzo poręcznym, a zainstalowane porty USB i microUSB pozwalają na łatwe połączenie z laptopem. Dodatkowo, wykorzystując port USB istnieje możliwość ładowania telefonów komórkowych i innych urządzeń mobilnych, co może okazać się przydatne w czasie dłuższych spotkań biznesowych lub oczekiwania na samolot na lotnisku.

Urządzenie jest zarządzane przez aplikacje NETGEAR genie, która gwarantuje intuicyjny i sprawny dostęp do ustawień. Za pomocą specjalnego panelu internauci mogą kontrolować i monitorować wszystkie podłączone do sieci urządzenia.

Cena NETGEAR Trek PR 2000 wynosi 145 zł brutto.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ