Netgear rozszerza zabezpieczenia swoich produktów

0

Nowa linia urządzeń zabezpieczających Netgear ProSecure STM dla małych i średnich przedsiębiorstw zostanie wyposażona w technologie zabezpieczeń RDP i GlobalView opracowane przez firmę Commtouch.

Netgear zawarł umowę z Commtouch, w ramach której technologie zabezpieczeń poczty elektronicznej i usług internetowych firmy Commtouch zostaną wykorzystane w nowych produktach Netgeara. Recurrent Pattern Detection (RPD) to system wykrywania powtarzających się wzorców, z kolei GlobalView oferuje funkcje antyspamowe i technologie filtrowania adresów URL. Technologie Commtouch wykorzystują rozproszone centra danych, które automatycznie i na bieżąco analizują internetowe transakcje, rozpoznając nowe zagrożenia w wiadomościach elektronicznych i na stronach internetowych.

Technologie Commtouch działają nad warstwą zabezpieczeń opartych na architekturze strumieniowego skanowania, opracowanej przez Netgear i współpracują z heurystycznym systemem ochrony przed znanymi i nieznanymi zagrożeniami.

Seria urządzeń ProSecure STM Series składa się z trzech typów urządzeń o różnej wydajności, mogących obsłużyć do 600 jednoczesnych użytkowników. Najtańszy model STM150 kosztuje 1210 dolarów netto. Wyższe modele STM300 i STM600, które zostaną wprowadzone w drugim kwartale 2009, będą kosztować odpowiednio 2027 dolarów i 2988 dolarów netto.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ