NETGEAR ReadyNAS Surveillance – nowy system do monitoringu

0

NETGEAR ReadyNAS Surveillance pozwala na monitorowanie obiektów, archiwizację nagrań i inteligentne ich wyszukiwanie, oznakowywanie cyfrowymi znakami wodnymi (digital watermarking) oraz elektroniczne mapowanie (e-mapping).

System firmy Netgear składa się z trzech komponentów:

• Monitoring: NVR (Network Video Recorder) czyli system nagrywania, obsługujący do 16 kamer, w tym megapikselowych i HD. Nagrania mogą być oglądane przez przeglądarkę internetową, albo za pomocą aplikacji mobilnych na urządzeniach pracujących pod kontrolą iOS (np. iPhone, iPad), AndroidTM czy Blackberry. Jako NVR wykorzystywane jest urządzenie ReadyNAS, które zyskuje nową funkcjonalność zaraz po zainstalowaniu dodatku.

•Wydajna i płynna praca infrastruktury: przełączniki z grupy Smart i Managed (zarządzalne) mają kluczowe cechy urządzeń z serii ProSafe: VLAN, PoE oraz QoS. Wszystko to, czego potrzebuje transmisja wideo tak aby żadne istotne informacje nie zostały utracone na drodze kamera – urządzenie rejestrujące.

• Kamery: urządzenie ReadyNAS NVR obsługuje większość kamer produkowanych przez głównych dostawców rozwiązań dla monitoringu przez co możemy być pewni, że nawet najbardziej profesjonalne kamery będą mogły być wykorzystane w naszej infrastrukturze.

System monitoringu przeznaczony jest do nadzorowania pracy magazynów, centrów logistycznych, czy sklepów.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ