Maszyna wirtualna do zaawansowanej ochrony

0

FortiSandbox jest już dostępne w wersji wirtualnej maszyny. Rozwiązanie dedykowane jest przedsiębiorstwom chcącym w łatwy sposób zbudować kompletną platformę zaawansowanej ochrony przed zagrożeniami z wykorzystaniem wydzielonych środowisk uruchamiania aplikacji. Sandboxing sprawdza się w szczególności w centrach przetwarzania danych i w firmach wielooddziałowych.

Najnowszy FortiSandbox-VM oferuje nowy interfejs programowania, umożliwiający ściślejszą integrację z innymi rozwiązaniami bezpieczeństwa sieciowego FORTINET. Z tego samego interfejsu korzysta już FortiMail – rozwiązanie zapewniające ochronę sieci przed atakami wykorzystującymi pocztę elektroniczną.

FortiSandbox oferuje dużą wykrywalność ataków. Wartością dodaną jest również bieżące wsparcie zespołów badawczych z FortiGuard Labs, a także elastyczność wdrożenia. Nowe rozwiązanie FortiSandbox-VM umożliwia wdrażanie skalowalnych, wydzielonych środowisk uruchamiania aplikacji. Można je zintegrować z platformami FortiGate i FortiMail w celu zapewnienia zaawansowanych funkcji wykrywania i unikania zagrożeń lub wdrożyć w środowisku fizycznym klienta jako rozwiązanie samodzielne, bez konieczności modyfikowania konfiguracji sieci. Dzięki integracji z FortiMail urządzenie może przetrzymywać w wydzielonym środowisku wiadomości pocztowe w celu ich zbadania i podejmować stosowne działania na podstawie uzyskanych w ten sposób wyników.

Wszystkie wersje rozwiązania FortiSandbox – usługa chmurowa, urządzenie wirtualne i urządzenie fizyczne – a także najnowsza aktualizacja rozwiązania FortiMail, są dostępne na polskim rynku.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ