„Just Right IT” dla małych firm

0

HP wprowadziło do sprzedaży nowe serwery, a także drukarki i komputery PC. Oferta jest skierowana do małych i średnich firm, które producenta chce przyciągnąć atrakcyjnymi cenami.

Najważniejszym składnikiem oferty „Just Right IT” jest energooszczędny serwer HP ProLiant MicroServer, przeznaczony dla firm zatrudniających maksymalnie 10 pracowników. Umożliwia scentralizowanie i szybszy dostęp do informacji, co przekłada się na skuteczniejsze zarządzanie sprzętem i wyższy poziom ochrony danych biznesowych. Warto też zwrócić uwagę na nowe urządzenia wielofunkcyjne, które potrafią się komunikować bezprzewodowo i można je wykorzystać, jako urządzenia dostępowe do Internetu.

W zakresie przechowywania i zabezpieczenia danych HP oferuje macierze StorageWorks P2000 G3 Modular Smart Array (MSA) z interfejsami 10 GbE iSCSI, które dziesięciokrotnie poprawiającą przepustowość połączenia między serwerem i pamięcią masową. Do tworzenia kopii zapasowych służy HP Data Protector Express 5.0 Software. Rozwiązanie zostało zaprojektowane z myślą o masowym odbiorcy, co przyspiesza i upraszcza wykonywane operacje.

Oferta „Just Right IT” ma też uprościć wdrożenie kompletnego środowiska wirtualizacji, przy użyciu pakietów Virtualization Smart Bundles z technologią Hyper-V Server 2008 R2, obejmujących pamięć masową, serwery i technologie sieciowe. Z kolei oprogramowanie HP P4000 Virtual SAN Appliance (VSA) ułatwia współużytkowanie danych. To rozwiązanie umożliwia klientom korzystającym ze zwirtualizowanych serwerów migrację do współużytkowanej pamięci masowej bez konieczności zakupu fizycznej infrastruktury SAN.

Zarządzanie nowymi urządzeniami odbywa się z poziomu jednej konsoli administracyjnej HP Insight z programem Microsoft System Center Essentials 2010.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ