Huawei E5372 – najmniejszy na świecie mobilny router WiFi LTE

0

Huawei zaprezentował przenośny router WiFi. Huawei E5372 obsługuje sieci LTE kategorii 4, WiFi 2×2 i pracuje w częstotliwości 5GHz.

Przy wymiarach 99mm x 62.2mm x 14.4mm, to najmniejszy mobilny router WiFi LTE kategorii 4. E5372 oferuje szybkość transferu danych w sieci LTE, dochodzącą nawet do 150Mbps, sześciogodzinny czas pracy na baterii oraz możliwość jednoczesnego podłączenia 10 urządzeń do sieci LTE przez WiFi.

Niewielkie rozmiary, zaokrąglone krawędzie i waga wynosząca zaledwie 130g, sprawiają, że Huawei E5372 jest bardzo poręcznym urządzeniem, które z łatwością zmieści się w kieszeni. Urządzenie obsługuje nawet 10 urządzeń jednocześnie i zasięgiem sięgającym nawet do 100m. E5372, dzięki funkcji odciążania łącza, umożliwia ograniczenie kosztów transferu danych – router automatycznie łączy się z bezpieczną siecią WiFi, jeśli znajdzie się w jej zasięgu. Do urządzenie można podłączyć podwójną antenę zewnętrzną podnoszącą jakość połączenia nawet na obszarach ze słabym zasięgiem.

Dzięki unowocześnionej funkcji Mobile Control 2.0, nowy Huawei E5372 pozwala na zdalne monitorowanie i zmianę ustawień sieci przy pomocy telefonu lub tabletu. Router posiada też wbudowaną funkcję SMS i bezpiecznego udostępniania obrazów, plików tekstowych, muzyki i filmów z kart SD za pośrednictwem sieci WiFi.

Czas rozruchu poniżej 5 sekund i wydajna bateria 1780mAh zapewniają mobilność, nieprzerwaną pracę i łączność nawet wtedy, gdy nie ma dostępu do źródła zasilania. E5372 wyposażono w zapasową baterię i funkcję ładowania telefonu i tabletu.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ