HP z ofertą dla telekomów

0

Firma HP zaprezentowała HP FlexNetwork Utility Advantage Program, który pozwoli operatorom udostępniać zasoby sieciowe rozliczane na podstawie stopnia wykorzystania.

Dzięki programowi HP FlexNetwork Utility Advantage operatorzy telekomunikacyjni we współpracy z HP mogą pomóc swoim klientom w modernizacji ich sieci za pomocą standardowych, skonfigurowanych fabrycznie rozwiązań, które obejmują sprzęt i oprogramowanie, a przy tym nie wymagają nakładów inwestycyjnych. Klienci mogą skorzystać z oferowanych przez operatorów rozwiązań sieciowych, rozliczanych na podstawie stopnia ich wykorzystania, które pozwalają realizować projekty zwiększające innowacyjność.

Program wykorzystuje rozwiązania oparte na otwartej, zgodnej ze standardami architekturze HP FlexNetwork, którą dostosowano do obsługi SDN (software-defined networking). Umożliwia ona operatorom telekomunikacyjnym szybką modernizację sieci abonenckiej i ochronę dokonanych przez nich inwestycji również w przyszłości. Wszystko to sprawia, że klienci operatorów mogą czerpać korzyści z przetwarzania w chmurze, platform mobilnych i inicjatyw w dziedzinie BYOD bez początkowych nakładów inwestycyjnych. Jednocześnie zyskują możliwość przydzielenia większej liczby pracowników działu IT do opracowywania innowacji rozwijających działalność biznesową zamiast poświęcać ich czas na zarządzanie infrastrukturą sieciową.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ