HP ujednolica komunikację

0

HP zaprezentował nowe rozwiązania i usługi, które ułatwiają klientom korzystanie z systemów ujednoliconej komunikacji oraz umożliwiają zwiększenie tempa współpracy i reagowania na zmiany biznesowe.

Oferowane przez HP nowe rozwiązania do przekształcania systemów transmisji głosu (Voice Transformation), wirtualne środowiska pracy (Virtual Workplace) i usługi gotowości sieciowej (Network Readiness) pomagają rozwiązać problemy występujące podczas integrowania telefonii z aplikacjami do komunikacji, takimi jak wideo czy komunikatory.

Wiele firm stoi dziś przed wyzwaniem, jakim jest konieczność obsługi coraz większego wirtualnego środowiska pracy i pokonanie trudności związanych ze zgodnością operacyjną. To efekt starzejących się, mało elastycznych infrastruktur telefonicznych i sieciowych oraz odseparowanych od siebie systemów komunikacji. Analitycy z firmy Gartner przewidują, że do końca 2015 r. 60 procent przedsiębiorstw będzie oferować swoim pracownikom co najmniej cztery równoległe, nakładające się opcje komunikacji głosowej/telefonicznej.

Rozwiązania HP Voice Transformation, Virtual Workplace i usługi Network Readiness dla rozwiązań UC są udostępniane na całym świecie przez dział doradztwa technologicznego HP. Ceny zależą od lokalizacji i projektu wdrożeniowego.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ