HP rozszerza ofertę przełączników

0

HP rozszerza ofertę swoich popularnych przełączników z serii 3500. Nowy produkt HP ProCurve 3500 10/100 ma pomóc firmom w ograniczaniu kosztów związanych z zarządzaniem i utrzymaniem sieci.

Cztery nowe przełączniki HP ProCurve 3500 10/100 ujednolicają technologię sieciową od centrum po punkty brzegowe, dzięki układowi ProVision. Rodzina układów ProVision udostępnia zaawansowane protokoły, metody zabezpieczeń i programowalność o dużym stopniu integracji. Natomiast zunifikowane oprogramowanie znacznie upraszcza zarządzanie całym środowiskiem sieciowym. Przełączniki powinny zainteresować przede wszystkim firmy, wdrażające telefonię IP, rozwiązania dla fizycznego bezpieczeństwa IT czy rozwiązania bezprzewodowe.

Klienci mają do wyboru 24-portową oraz 48-portową wersję nowych przełączników, z zasilaniem typu Power over Ethernet bądź wersję bez PoE, w zależności od środowiska sieciowego. Urządzenia pojawią się w sprzedaży 1. lipca, a ich ceny będą zaczynać się od 2 499 dolarów w przypadku HP ProCurve 3500-24. Na przeciwnym biegunie cenowym znajduje się HP ProCurve 3500-48-PoE, za który trzeba będzie zapłacić 5 299 dolarów.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ