GTS CE ujednolica i rozwija usługi IP VPN

0

Grupa GTS Central Europe, w skład której wchodzi GTS Energis, podjęła decyzję o rozwoju własnych rozwiązań IP VPN w Polsce, w Czechach, na Węgrzech, w Rumunii i na Słowacji. Innowacje mają zapewnić wyższy poziom bezpieczeństwa, niezawodności oraz zwiększyć szybkość transmisji danych.

Unifikacja rozwiązań IP VPN jest zgodna ze strategią GTS CE określaną mianem „one-stop-shopping”. Zakłada ona dostarczanie zintegrowanych usług i aplikacji na tym samym poziomie jakościowym w wymienionych krajach. W rezultacie konwergentne usługi IP VPN pozwolą rozszerzyć działalność klientów operatora na cały region Europy Centralnej.

Modyfikacje usługi IP VPN obejmują, m.in. nowe możliwości dostępu z wykorzystaniem technologii ADSL i SHDL, unifikację umowy SLA i usługi dodane. Te ostatnie zawierają: monitoring wydajności usługi, back up linii końcowych działających w różnych technologiach (ISDN, xDSL, Dostęp Mobilny) oraz zdalny dostęp możliwość bezpiecznego dostępu do sieci IP VPN za pośrednictwem Internetu. Dzięki zainstalowanemu na komputerze oprogramowaniu, klienci będą mogli nawiązać połączenie z siecią IP VPN, łączem szyfrowanym.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ