Grundig CCTV w ofercie C&C Partners

0

C&C Partners rozszerzył swoją ofertę o produkty CCTV firmy Grundig. C&C Partners posiada wyłączność na sprzedaż i marketing pełnej gamy rozwiązań telewizji przemysłowej Grundig w Polsce oraz na Litwie.

W skład szerokiej oferty produktów Grundig CCTV wchodzą kamery kompaktowe, kopułkowe i szybkoobrotowe do zastosowań zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Uzupełnieniem oferty są różnorodne modele rejestratorów z możliwością podglądu na żywo pozwalające na szybką i bezproblemową konfigurację systemu. Grundig jest pierwszym producentem oferującym kompleksową ofertę rozwiązań HD-SDI. Technologia ta dzięki zastosowaniu koncentrycznego kabla umożliwia transmisję nieskompresowanego, cyfrowego obrazu wideo w czasie rzeczywistym dostarczając znacząco wyższą jakość obrazu niż rozwiązania IP. Mimo, iż jest to wysokiej jakości cyfrowe rozwiązanie wideo wykorzystuje ono nieskomplikowaną, analogową instalację okablowania. Systemy zabezpieczeń Grundig CCTV znajdują wykorzystywanie w hotelach, nowoczesnych obiektach biurowych, halach produkcyjnych jak i lotniskach czy dworcach kolejowych.

Systemy CCTV firmy Grundig pracują na największych francuskich i niemieckich lotniskach tj, Paris Charles de Gaulle, Paris Orly, Frankfurt i Dusseldorf. Rozwiązaniom Grundig zaufała także Narodowa Poczta we Francji oraz w Bośni i Hercegowinie, a także branża spedycyjna: DHL, DPD i Fedex. Kompletne rozwiązania Grundig CCTV działają ponadto w wielu placówkach największych światowych banków m.in. Bank Societe Generale, HSBC, BNP Paribas oraz DZ Bank. Grundig posiada także duże doświadczenie w zapewnieniu bezpieczeństwa w wielkopowierzchniowych obiektach handlowych. Kompleksowe systemy monitoringu działają w sklepach renomowanych europejskich sieci, takich jak Auchan, Carrefour, Decathlon i Lidl. Dużym wyzwaniem było zapewnienie odpowiedniej jakości nadzoru wideo na stacjach benzynowych sieci BP i Total.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ