Ericsson prezentuje routery SSR 8000

0

Ericsson wprowadził na rynek routery SSR z serii 8000, będące głównym składnikiem sieci IP 4. generacji, które firma zaprezentowała na początku tego roku. Routery te stanowią dla operatorów proste, inteligentne i skalowalne rozwiązanie do obsługi sieci konwergentnych.

Coraz większa liczba typów zinformatyzowanych urządzeń korzystających z sieci sprawia, że operatorzy muszą się przygotowywać do obsługi zróżnicowanych na niespotykaną dotychczas skalę aplikacji i urządzeń użytkowników generujących olbrzymie natężenie ruchu w sieci. Sieci IP 4. generacji muszą działać tak, aby użytkownicy mogli uzyskać dostęp do Internetu w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca, zapewniając im zarazem zindywidualizowane usługi.

Routery SSR 8000 działają pod kontrolą systemu operacyjnego Ericsson IP Operating System. Jest to modułowy system operacyjny charakteryzujący się wysoką odpornością na awarię, który został z powodzeniem wdrożony u 75 spośród 100 największych operatorów sieci na świecie. Do najważniejszych zalet routerów SSR z punktu widzenia operatorów należy niska emisja CO2 i wysoka skalowalność architektury. SSR 8020 jest systemem 16 Tb/s z pełnodupleksowymi gniazdami 400G o najwyższej gęstości (np. maksymalnie 800 portów 1G lub 200 portów 10G)

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ