Ericsson-LG prezentuje nowy system IP PBX

0

Najnowsze rozwiązanie SBG-1000 firmy Ericsson-LG to połączenie funkcji centrali IP PBX z routerem oraz budową dysku sieciowego.

Urządzenie iPecs SBG-1000 firmy Ericsson – LG to platforma komunikacyjna stworzona z myślą o małych firmach. Integruje telefonię IP, bezprzewodowe i przewodowe sieci danych w jednym urządzeniu. Produkt ten, oferowany w Polsce przez Falesia Systemy, łącząc centralę telefoniczną z routerem eliminuje konieczność radzenia sobie z wieloma urządzeniami pozwalając firmie skupić się na kwestiach biznesowych.

Urządzenie SBG-1000 dzięki wbudowanym funkcjonalnością kilku urządzeń (centrala IP PBX, telefonia Dect, nagrywanie rozmów, IVR, router z QoS i VPN serwer, dysk sieciowy, print server) powoduje znaczne uproszczenie w zarządzaniu urządzeniami sieciowymi w instytucji. Dotychczasowe kilka urządzeń jak centrala, router, przełącznik Ethernet, dysk sieciowy i print server można teraz zastąpić jednym urządzeniem SBG-1000.Nie bez znaczenia jest niski pobór prądu przez urządzenie, które zastąpi 4-5 innych urządzeń zasilanych oddzielnie.

Takie funkcjonalności urządzenia jak VPN serwer umożliwiają na pracę zdalną pracowników z pełnym zachowaniem bezpieczeństwa dzięki wbudowanym mechanizmom Firewall. SBG posiada również porty analogowe i ISDN jako wyjście do operatora, dzięki temu klient biznesowy może zabezpieczyć się przed brakiem łącza internetowego i ciągłym zachowaniu łączności telefonicznej. System IVR (do 70 zapowiedzi) pozwala na automatyczną obsługę swoich klientów. Urządzenie umożliwia kontrolę ruchu, zdarzeń wewnątrz sieci i na styku z operatorem. Wysoko rozwinięte narzędzia śledzenia zdarzeń w urządzeniu pozwalają na dokładną analizę ruchu, tzw. tracing. Wysoka ilość aplikacji współpracujących z urządzeniem pozwala na rozwinięcie funkcjonalności urządzenia, np. o lepszą funkcjonalność recepcji w instytucji, możliwość współpracy z urządzeniem smartfonów z systemami Android i Apple iOS, systemowego nagrywania rozmów i wiele innych.

Cena urządzenia wynosi 4400zł netto dla licencji 24 użytkowników.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ