Ericsson i SAP dla mobilnych

0

Ericsson ogłosił współpracę z SAP SE mającą na celu dostarczanie chmurowych rozwiązań sieciowych, które zapewniają użytkownikom bezpieczny dostęp do aplikacji i treści biznesowych na urządzeniach mobilnych.

Na rosnącym rynku zarządzania mobilnością dla firm (EMM – Enterprise Mobility Management), który według szacunków osiągnie 2,1 miliarda dolarów do roku 2016 (Radicati Group), to wspólne przedsięwzięcie pomoże przedsiębiorstwom ze wszystkich branż lepiej zarządzać i zapewnić odpowiednią wydajność organizacji i pracowników. Ericsson będzie oferował SAP Mobile Secure, pakiet rozwiązań chmurowych połączonych z ofertą usług zarządzanych IT, powiększając tym samym swoją ofertę usług dostępnych dla ponad 400 operatorów sieci mobilnych.

Oferta łączy możliwości i prostotę SAP Mobile Secure ze stabilnością i skalowalnością oferowaną przez usługi Ericssona zarządzane IT oraz jego możliwościami dostarczania usług użytkownikom. Ericsson zarządza sieciami na całym świecie obsługującymi 60 milionów użytkowników oraz zarządza usługami dla sieci obsługujących kolejny 1 miliard użytkowników.

Dzięki tej ofercie, przedsiębiorstwo dowolnej wielkości może w ciągu kilku minut ulepszyć swoją strategię mobilną za pomocą kompleksowego rozwiązania EMM, które pozwala promować, publikować i konfigurować aplikacje dla wszystkich uczestników – zarówno na urządzeniach zarządzanych jak i niezarządzanych. Gdy pracownicy, partnerzy biznesowi i klienci korzystają z tych aplikacji, komponenty zintegrowanego zarządzania urządzeniami mobilnymi (MDM), zarządzania aplikacjami mobilnymi (MAM) i ochrony aplikacji mobilnych zapewniają ochronę danych i cenne analizy, które umożliwiają przedsiębiorstwom stałą optymalizację strategii mobilnych.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ