Ekonomiczne wzmacniacze sygnału od NETGEAR

0

Dwa nowe modele wzmacniaczy NETGEAR z ekonomicznej półki usuwają martwe punkty sieci bezprzewodowej w domowej przestrzeni – EX6150 oraz EX3700. Przy tym, dzięki technologii FastLane, z dwóch pasm sieci tworzą jedno, szybkie bezprzewodowe połączenie idealne do streamingu filmów jakości HD oraz gier on-line.

EX6150 poprawia zasięg domowej sieci oraz eliminuje martwe strefy WiFi, jednocześnie umożliwiając granie wolne od lagów, a także strumieniowanie filmów w jakości HD bez żadnych zakłóceń, z prędkością i wydajnością do 1200Mbps w technologii 802.11ac. Dodatkowo, wzmacniacz posiada gigabaitowy port ethernetowy umożliwiający podłączenie – w razie potrzeby – urządzeń przewodowych do WiFi. EX6150 jest rozwiązaniem dedykowanym do dużych domów. Drugi wzmacniacz od NETGEAR – EX3700, posiada dwupasmową sieć bezprzewodową o prędkości do 750 Mbps, 2 zewnętrzne anteny dla lepszej wydajności oraz gigabajtowy port ethernetowy do podłączenia urządzeń przewodowych do sieci WiFi. Ponadto, zwiększa zasięg każdej istniejącej sieci bezprzewodowej, co znacząco poprawia jakość korzystania z sieci WiFi w całym domu, na wszystkich podłączonych urządzeniach bezprzewodowych, takich jak odtwarzacze Blue – ray, tablety, laptopy, smartfony, telewizory smart TV, itd.Używając EX615 lub EX3700 nie musimy martwić się długą instalacją czy plątaniną kabli, która wpływa na estetykę pomieszczenia. Wzmacniacze są dyskretne i przystosowane do bezpośredniego podłączenia w gnieździe elektrycznym, a znajdujące się na nich strzałki kierunkowe, wskazują miejsce, w którym sygnał sieci jest najsilniejszy. Dodatkowym atutem urządzeń jest ich przystępna cena w stosunku do oferowanych zaawansowanych funkcji zarezerwowanych do tej pory dla urządzeń z wyższej półki, ale za znacznie niższą cenę.

Obydwa nowe wzmacniacze NETGEAR zawierają oprogramowanie NETGEAR Genie, oferujące nowoczesny wygląd interfejsu, łatwą konfigurację i instalację oraz ulepszone funkcje takie jak tryb punktu dostępowego WiFi czy funkcja kontroli rodzicielskiej. Dodatkowo, nowy interfejs pozwala automatycznie dostosować się do wielkości ekranu urządzenia, aby zapewnić optymalne wrażenia wizualne na smartfonach, tabletach i komputerach stacjonarnych.
Dodatkowo, wzmacniacze NETGEAR mogą być używane z bezpłatną aplikacją NETGEAR WiFi Analytics na Android, dla tabletów i smartfonów, dzięki której można uzyskać informacje o stanie sieci, siły sygnału i zakłóceń kanału.Cena EX6150 to ok. 350 zł, EX3700 ok. 280 zł.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ