Dwuzakresowa brama dostępowa ZyXEL UAG4100

0

ZyXEL Communications przedstawia zintegrowaną bramę dostępową ZyXEL UAG4100. Jest to najnowsze urządzenie dedykowane dla sektora HoReCa. Dwuzakresowa konstrukcja UAG4100 pozwala na automatyczne przełączanie się w tryb 5 GHz, gdy pasmo 2,4 GHz jest w pełni obciążone i kontroluje przepływ ruchu w celu uniknięcia niestabilnej transmisji.

Model UAG4100 umożliwia obsługę dwukrotnie większej ilości użytkowników w porównaniu do starszych bram WiFi. Brama posiada możliwość zarządzania jednocześnie trzystoma użytkownikami przewodowymi oraz bezprzewodowymi i funkcję przydzielania priorytetów przepustowości dla każdego z kont. Dzięki temu gwarantuje wysoką jakość połączeń internetowych i zapobiega problemom z przepustowością.

Brama dostępowa ZyXEL UAG4100 pomaga firmom spełniać wymagania przepisów i umożliwia nagrywanie informacji dotyczących użytkowników takich jak adres MAC, źródłowy i docelowy adres IP itp. Są to wystarczające dane aby udostępniane publicznie usługi sieciowe były monitorowane i archiwizowane zgodnie z przepisami Unii Europejskiej (2006/24/EC).

UAG4100 posiada funkcje generowania rachunków i umożliwia właścicielom zarządzanie dostępem do internetu. UAG4100 obsługuje również autoryzację z serwerem RADIUS. Dodatkowo istnieje możliwość wysyłania danych dostępowych na telefon klienta w wiadomości sms. Dzięki temu użytkownicy przez cały czas posiadają przy sobie dane dostępowe.

Zintegrowany z kontrolerem WLAN, UAG4100 ułatwia instalację punktów dostępowych nie wymagając ich konfiguracji wstępnej. Gdy UAG4100 ustabilizuje połączenie z punktem dostępowym, konfiguracja zostanie natychmiast przesłana do każdego urządzenia a monitorowanie oraz zarządzanie punktami dostępowymi może odbywać się z jednego punktu centralnego poprzez UAG4100. To eliminuje problemy związane z instalacją wielu urządzeń WiFi.

Zintegrowana brama dostępowa ZyXELUAG4100 dostępna jest u autoryzowanych partnerów : AB, Action, eD’system, RRC, Veracomp. Sugerowana cena dla klienta końcowego to: 909 euro

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ