DIR-818LW AC750 – nowy router D-Linka

0

D-Link rozszerzył swoją rodzinę routerów o model DIR-818LW AC750. W środku białego urządzenia, wyróżniającego się cylindrycznym kształtem, kryje się najnowsza technologia bezprzewodowej transmisji – Wireless AC.

DIR-818LW przesyła dane za pomocą dwóch bezprzewodowych modułów, z transferem 300 Mb/s na częstotliwości 2.4 GHz oraz 433 Mb/s na 5 GHz. Sumaryczna przepustowość to aż 750 Mb/s – co umożliwia podłączanie nowych urządzeń bez spadku transmisji danych pomiędzy urządzeniami. Router umożliwia stworzenie osobnej sieci dla gości, bez dostępu do prywatnych danych przechowywanych wewnątrz domowej sieci, a dodatkowo port WAN i cztery gigabitowe porty LAN zwiększają możliwe zastosowania dla podłączeń urządzeń stacjonarnych.

Funkcja SharePort to prosty sposób na stworzenie domowej, bezpiecznej chmury do przechowywania danych. Multimedia, zdjęcia, filmy lub pliki zapisane na pamięci podłączonej do gniazda USB w routerze, są dostępne z poziomu smartfona lub tabletu przy użyciu bezpłatnej aplikacji mobilnej. Istnieje możliwość blokowania użytkowników oraz przegląd podłączonych urządzeń z poziomu aplikacji mobilnej mydlink Lite dla smartfonów i tabletów z systemem iOS, Android oraz Windows Mobile. To oznacza, że rodzice mają możliwość stałego monitorowania aktywności online swoich dzieci. DIR-818L można skonfigurować za pośrednictwem funkcji QRS i przygotować do pracy w kilka chwil.

Router DIR-818LW będzie dostępny na polskim rynku w połowie listopada. Rekomendowana detaliczna cena urządzenia wynosi 349 zł.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ