DGT bez przewodów

0

DGT Wireless to istniejąca już od roku marka, promująca urządzenia pracujące w urządzenia w technologii GSM/UMTS/HSPA, CDMA2000 oraz LTE. Na tegorocznych targach Mobile World Congress w Barcelonie firma pokazała najnowsze produkty z bezprzewodowej serii.

DGT rozpoczęła pierwsze prace nad projektami z zastosowaniem technologii GSM pięć lat temu, a od roku 2007 dostarczyła ponad 100 tys. terminali 2G własnej produkcji. Na bazie zdobytych doświadczeń DGT rozpoczęła rozwój terminali w technologiach bezprzewodowych EVDO/CDMA2000 oraz HSPA/UMTS. Wśród produktów prezentowanych w Barcelonie znalazły się m.in. – rodzina routerów 3G w technologii HSPA i EVDO 450/800 MHz z VoIP, multirouter 3G EVDO/HSPA – z obsługą technologii EVDO lub HSPA czy Triple WAN Router – wielofunkcyjny router, przystosowany do sieci typu SOHO.

Rozwijana szerokopasmowa sieć, dzięki produkowanym przez DGT urządzeniom, zwiększy dostępność i jakość mobilnego Internetu, a zastosowane technologie CDMA2000 i LTE umożliwią efektywne korzystanie z jego zasobów – m.in. błyskawiczne pobieranie dużych plików, oglądanie filmów w rozdzielczości full HD on-line, czy usługi interaktywne wzbogacone o dobrej jakości przesył wideo.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ