Cyberoam z drugim dystrybutorem w Polsce

0

Cyberoam, producent urządzeń do zabezpieczania sieci, z początkiem sierpnia powołał firmę IT Dystrybucja 24 na drugiego oficjalnego dystrybutora swoich rozwiązań w Polsce.

Cyberoam to producent zaawansowanych rozwiązań do zintegrowanej ochrony sieci klasy UTM i Next Generation Firewall. Dostarcza rozwiązania działające w oparciu o tożsamość użytkowników, które oferują kompleksową ochronę przed istniejącymi i potencjalnymi zagrożeniami płynącymi z Internetu, w tym m.in. złośliwym oprogramowaniem, spamem, phishingiem i atakami cyberprzestępców.

Cyberoam dynamicznie się rozwija, zarówno globalnie, jak i w Polsce. W związku z poszerzaniem kanału partnerskiego podjęliśmy decyzję o powołaniu drugiego oficjalnego dystrybutora. Ten krok z pewnością pomoże nam w dalszym rozwoju i jeszcze mocniej zaznaczy naszą obecność na polskim rynku poprzez dotarcie do szerszego grona resellerów – mówi Paweł Śmigielski, Country Channel Manager Cyberoam. Firma IT Dystrybucja 24 jest nam dobrze znana, współpracujemy z nią od prawie dwóch lat. Udana kooperacja i zadowolenie partnerów zaowocowało decyzją o jej zacieśnieniu i powierzeniu firmie ważniejszej roli – dodaje.

IT Dystrybucja 24 działa na polskim rynku od 2010 roku, jako dystrybutor produktów firmy F-Secure, fińskiego pioniera zabezpieczeń antywirusowych. Z każdym rokiem odnotowuje kilkudziesięcioprocentowy wzrost sprzedaży. Obecnie, poza produktami F-Secure i Cyberoam, oferuje także sprzęt marki ASUS i Brother. ITD24 współpracuje z integratorami systemów informatycznych, sklepami i salonami komputerowymi, a także dostawcami usług internetowych i operatorami telekomunikacyjnymi. Jako VAD – dystrybutor z wartością dodaną, wspiera Partnerów na każdym etapie sprzedaży oraz prowadzi między innymi szkolenia i webinaria dla klientów.

Poszerzenie kanału dystrybucji Cyberoam w Polsce to bardzo dobra wiadomość dla rynku, ponieważ urządzenia tej klasy z powodzeniem wypierają rozwiązania konkurencyjne dzięki połączeniu wysokiej wydajności, rozbudowanej funkcjonalności i korzystnej ceny – komentuje Artur Jankowski, Prezes Zarządu IT Dystrybucja 24. Zaufanie, jakim obdarzył nas Cyberoam to duża nobilitacja i jednocześnie wyraz uznania, który mobilizuje do pracy na jeszcze wyższym poziomie. Wierzę, że z powodzeniem będziemy realizować nasze wspólne cele biznesowe – dodaje.

Umowa dystrybucyjna między firmami została podpisana z dniem 3 sierpnia 2015 roku.

Informacje o urządzeniach Cyberoam i nowym dystrybutorze IT Dystrybucja 24 można znaleźć na stronach: Cyberoam.com oraz Itd24.pl

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ