ClickMeeting – platforma do konferencji online

0

Implix, właściciel GetResponse, uruchomił ClickMeeting – platformę do konferencji online, za pomocą której można prowadzić spotkania nawet dla 1000 osób.

Implix, właściciel GetResponse – dostawcy usług email marketingowych, ogłosił uruchomienie ClickMeeting, platformy do konferencji online oferującej wiele zaawansowanych funkcjonalności. Składa się ona z dwóch produktów – ClickMeeting i ClickWebinar, przeznaczonych do przeprowadzania odpowiednio: spotkań do 25 osób i konferencji nawet do 1000 uczestników.

ClickMeeting umożliwia organizowanie konferencji, spotkań roboczych, szkoleń wewnątrzfirmowych czy prezentacji produktowych dla klientów w dogodnym dla wszystkich miejscu i czasie, bez potrzeby odchodzenia zza biurka. Pozwala w ten sposób wyeliminować koszty i czas przeznaczany na podróże służbowe czy wyjazdy szkoleniowe.

Pracę z ClickMeeting można rozpocząć w kilkanaście sekund, bez żadnej instalacji. Działa on z poziomu przeglądarki według modelu oprogramowanie jako usługa (Software as a Service). Dzięki czemu możliwe jest korzystanie z ClickMeeting z każdego komputera, w każdym miejscu.

Wśród funkcjonalności platformy znajduje się między innymi udostępnianie uczestnikom pulpitu komputera, aplikacji i plików oraz czatu tekstowego i video. A wygląd każdego spotkania można dostosować do identyfikacji wizualnej marki. Program korzysta przy tym z najnowocześniejszych technologii, zapewniając całkowite bezpieczeństwo danych i niezawodność transmisji.

Koszt konta z możliwością prowadzenia spotkania do 25 osób zaczyna się już od 39 zł za miesiąc. Aby sprawdzić możliwości ClickMeeting można założyć darmowe konto i przez 30 dni korzystać ze wszystkich funkcjonalności platformy bez ponoszenia żadnych opłat.

ClickMeeting aktywną obecność na polskim rynku zaczyna od cyklu bezpłatnych webinarów edukacyjnych prowadzonych przez niezależnych ekspertów z branży. Aby wziąć w nich udział wystarczy zostawić swoje dane na stronie http://www.clickmeeting.pl/promo/edu

Wojciech Urbanek

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ