Cisco, NetApp i VMware wspólnie wirtualizują

0

Firmy Cisco, NetApp i VMware poinformowały o zacieśnieniu dotychczasowej współpracy w celu przygotowaniu nowej architektury, która ma zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo wirtualnej infrastruktury.

Nowa architektura o nazwie Secure Multi-tenancy Design Architecture zwiększy bezpieczeństwo chmur obliczeniowych poprzez izolację zasobów IT i aplikacji różnych klientów, działów biznesowych i departamentów, które współużytkują jedną infrastrukturę IT. W ramach współpracy Cisco, NetApp i VMware zaoferują wspólny model 24-godzinnego, globalnego wsparcia technicznego, aby ułatwić klientom budowanie zunifikowanej, wirtualnej infrastruktury.

Secure Multi-tenancy Design Architecture ułatwi użytkownikom korporacyjnym, integratorom oraz dostawcom usług rozwijanie wewnętrznych i zewnętrznych chmur obliczeniowych, w ramach których klienci, działy biznesowe, departamenty i strefy bezpieczeństwa będą izolowane na poziomie przetwarzania danych, sieci, pamięci masowych i zarządzania.

Nowa architektura została stworzona na bazie serii przełączników Cisco Nexus oraz serwerów Cisco Unified Computing System, pamięci masowych NetApp FAS z oprogramowaniem MultiStore oraz platformy wirtualnej VMware vSphere z modułem vShield Zones. To wspólne rozwiązanie zostało już przetestowane w ramach programu Cisco Validated Design.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ