Cisco EXPO 2011 po raz dziesiąty

0

W dniach 17 – 18 listopada 2011r. odbędzie się dziesiąta edycja Cisco EXPO 2011. Przez ostatnie 10 lat konferencja Cisco EXPO stała się jednym z większych miejsc spotkań ekspertów zajmujących się rozwiązaniami sieciowymi.

Podczas sesji plenarnej oraz seminariów biznesowych i technologicznych partnerzy, klienci oraz pracownicy firmy Cisco podkreślą znaczenie infrastruktury sieciowej jako kompleksowej platformy, która pozwala na połączenie krajowych i międzynarodowych łańcuchów dostaw, jest bazą do wirtualizacji i cloud computingu a ponadto pozwala pracownikom na elastyczną, mobilną i zdalną pracę m.in. w oparciu o rozwiązania wideo.

Gościem specjalnym Cisco Expo 2011 będzie Rafał Kapler, prezes Narodowego Centrum Sportu, który podczas sesji plenarnej przedstawi prezentację dotyczącą innowacji i rozwiązań wdrożonych na terenie Stadionu Narodowego w Warszawie oraz zaprezentuje w jaki sposób technologia będzie wspierać funkcjonowanie najnowocześniejszej areny w Polsce. Podczas sesji plenarnej wystąpią również Michael Ganser, wiceprezes firmy Cisco odpowiedzialny za region EMEAR Central (Europe, Middle East, Africa and Russia) oraz Dariusz Fabiszewski, dyrektor generalny firmy Cisco w Polsce.

Wzorem lat poprzednich konferencja będzie się składać z sesji plenarnej oraz seminariów poświęconych zagadnieniom biznesowym i technicznym, prowadzonych przez ekspertów w swoich dziedzinach.

Pierwszy dzień konferencji jest przeznaczony na seminaria biznesowe, podczas których zostaną zaprezentowane przykłady wdrożeń w wybranych sektorach: energetycznym, finansowym, publicznym, operatorów telekomunikacyjnych oraz w dużych przedsiębiorstwach. Dzięki nim uczestnicy będą mogli poznać w jaki sposób wybrane firmy budowały swoją przewagę konkurencyjną w oparciu o rozwiązania Cisco.

Drugiego dnia konferencji odbędą się praktyczne sesje techniczne, w których będą uczestniczyć partnerzy oraz pracownicy firmy Cisco. Sesje będą związane tematycznie z każdą z głównych architektur firmy Cisco – Współpraca i Wirtualizacja, Sieci bez Granic, IP NGN.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ