AirMagnet Enterprise – zarządzanie siecią 802.11n

0

Passus wprowadza nową wersję rozwiązania AirMagnet Enterprise obsługującą standard 802.11n. Aplikacja służy do zarządzania i zabezpieczania korporacyjnych sieci WLAN.

Rozwiązanie zostało wyposażone w nową generację czujników obsługujących standard 802.11n oraz nowe narzędzia, umożliwiające zwiększanie przepustowości i lepszego wykorzystanie możliwości standardu 802.11n. Dodatkowo mechanizm AirWise został poszerzony o funkcje instruktażowe dla standardu 802.11n, nowe środowisko testowe oraz 40 nowych alarmów z zakresu wydajności i bezpieczeństwa i, obejmujących zagrożenia takie jak KARMA, luka SkyJack (odkryta przez firmę AirMagnet), luki TKIP, ataki typu DoS, łącznie z trybem „MDK Destruction Mode”, problemy specyficzne dla standardu 11n i wiele innych.

Czujniki AirMagnet są wyposażone w mechanizmy tolerancji na błędy, jak również mogą być opcjonalnie wyposażone w funkcję sprzętowej analizy spektrum. Nowa seria czujników SmartEdge 5200 występuje w dwóch wersjach sprzętowych – z antenami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi.

Nowa wersja rozwiązania AirMagnet Enterprise, składająca się z czujników oraz oprogramowania serwera i konsoli jest już dostępna u dystrybutora produktów AirMagnet, firmie Passus. Rozwiązanie AirMagnet Enterprise obsługuje systemy Microsoft Windows 7 i Windows 2008, jak również starsze platformy.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ