AirLive BU-3025 – kamera IP do monitoringu

0

AirLive BU-3025 to 3megapikselowa kamera, która została zaprojektowana dla profesjonalnych zewnętrznych instalacji bezpieczeństwa.

Oferuje ona wiele usprawnień w jakości obrazu porównaniu do konwencjonalnych rozwiązań. Użytkownicy są zdolni do podglądu obrazu na żywo poprzez strumieniowanie przez Internet, i to nie jest jedyna korzyść z użytkowania tej kamery. Kamera została specjalnie zaprojektowana dla profesjonalnych instalacji nadzoru, posiada port PoE, który pozwala na przesyłanie danych oraz prądu przez pojedynczy kabel Ethernet. Wykorzystanie tej technologii pozwala na zmniejszenie kosztów instalacji oraz jej ułatwienie. PoE pozwala na montaż urządzeń z dala od źródeł zasilania. Zabezpieczenie IP66 chroni kamerę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

3.0 megapikselowa jakość obrazu, 9x większa niż rozdzielczość VGA
AirLive BU-3025 pozwala na nagrywanie obrazu z maksymalną prędkością 30 kl./s przy rozdzielczości 1080p – jest to 9x więcej niż w standardowych kamerach CCTV. Jedną z największych zalet korzystania z monitoringu 3mpx jest przechwytywanie klarownego, czystego i ostrego obrazu w nadzwyczajnej jakości, przez co żaden szczegół nie umknie szklanemu oku kamery. Nowy przetwornik CMOS pozwala na osiągnięcie 30 kl./s podczas nagrywania, jest to dwukrotnie więcej niż w starszych typach kamer.

Podgląd nocny oraz mechaniczny filtr IR-Cut
AirLive BU-3025 została zaprojektowana specjalnie do monitoring nocnego, posiada czuły przetwornik CMOS z diodami IR LED, które pozwalają na nagrywanie obrazu w całkowitych ciemnościach na odległości do 25m. Automatyczny filtr IR pozwala na uzyskanie czystego i ostrego obrazu w każdych warunkach oświetleniowych. Kamera posiada również wiele istotnych funkcji takie jak PoE czy cyfrowe wejścia/wyjścia dla zewnętrznych alarmów oraz czujników.

Nagrywanie na karty microSD oraz obsługa PoE 802.3af
Karta pamięci pozwala na zapis lokalny na karcie SD znajdującej się w Twojej kamerze. Ta opcja jest dostępna tylko wtedy, gdy w kamerze znajduje się obsługiwany typ karty microSD/SDHC. Dodatkowo kamera obsługuje PoE 802.3af, dzięki czemu istnieje możliwość instalacji urządzenia z dala od źródła zasilania.

Zoptymalizowana technologia Clear Motion dla obiektów poruszających się
Nawet najpiękniejsza ekspozycja jest bezużyteczna w momencie braku możliwości wychwycenia poruszających się obiektów. AirLive opracował technologię Clear Motion, by maksymalnie zminimalizować efekt rozmazania poruszających się obiektów.

Darmowe oprogramowanie do zarządzania 64 kamerami
Oprogramowanie do nadzoru CamPro Express 64 pozwala użytkownikowi na podgląd oraz nagrywanie z wielu źródeł filmów w tym samym czasie. Dzięki wykorzystaniu kilkunastu obsługiwanych kamer z oprogramowaniem CamPro Express, użytkownik może stworzyć kompletny system nadzoru w różnych środowiskach. Ponadto, BU-3025 obsługiwana jest przez oprogramowanie CamPro Professional – inteligentny system nadzoru. Został on zaprojektowany w odpowiedzi na zapotrzebowania profesjonalnych instalacji monitoringu. Dzięki funkcji analizy obrazu, takich jak wykrycie sabotażu, użytkownik może stworzyć w pełni profesjonalny oraz wydajny system monitoringu.

Aplikacja dla Android oraz iOS
AirLive współpracuje z IPCAM Viewer, dzięki czemu możliwe jest podglądanie obrazu wprost z kamery na ekranie Twojego smartfona. Oglądaj obraz na urządzeniach z systemami Android, na iPhone lub iPad. Więcej informacji znajduje się na stronie FAQ.

Sugerowana cena detaliczna wynosi ok. 300€.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ