Action i Hitachi Europe IFG rozpoczynają współpracę

0

Na polskim rynku już wkrótce pojawią się rozwiązania z dziedziny infrastruktury IT firmy Hitachi. Ich wyłącznym dystrybutorem będzie firma Action.

Hitachi Europe IFG i Action S.A., podpisały strategiczną umowę partnerską, mającą na celu rozwój wspólnego biznesu w branży infrastruktury IT w polskim sektorze korporacyjnym i publicznym. Hitachi IFG jest dostawcą technologii informatycznych opracowanych z myślą o infrastrukturze IT i aplikacjach z dziedziny zabezpieczeń informatycznych. Obejmują one m.in. serwery kasetowe, oprogramowanie do zarządzania systemami IT oraz oprogramowanie DLP. W ofercie Action znajdą się serwery BladeSymphony 1000 z wirtualizacją Virtage, a także Blade Symphony 320. Jednym z ciekawszych produktów wydaje się być aplikacja JP1, zarządzająca systemami IT w przedsiębiorstwie. Modułowe oprogramowanie oferuje zarządzanie zadaniami, zabezpieczenie klienta w sieci, dystrybucję oprogramowania, zdalną kontrolę zarządzanie zasobami, kontrolę licencji, zarządzanie i analizę pracy. Co ciekawe, JP1 jest najlepiej sprzedającym się oprogramowaniem do zarządzania systemami IT na rynkach azjatyckich.

„Hitachi Europe dąży do rozszerzenia dostaw swoich produktów i rozwiązań z dziedziny infrastruktury IT na rynki regionu Europy Centralno-Wschodniej, a Polska jest dla nas kluczowym krajem tego regionu. Firma Action S.A., jako jeden z głównych dostawców rozwiązań infrastruktury informatycznej w Polsce, jest dla Hitachi perfekcyjnym partnerem, który zapewni nam osiągnięcie naszych celów biznesowych” – powiedział Tadeusz Woszczynski, Dyrektor Pionu Rozwiązań Systemowych w Polsce, Hitachi Europe Ltd. IFG.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ