Schneider Electric prezentuje UPS o konkurencyjnej charakterystyce technicznej

0

Przedstawiciele firmy Schneider Electric poinformowali o wprowadzeniu na rynek zasilacza awaryjnego Easy UPS 3S o mocy 10–40 kVA i konkurencyjnej charakterystyce technicznej. Łatwość instalacji, obsługi i serwisowania ma ułatwić zapewnienie ciągłości zasilania i działania systemów IT w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Easy UPS 3S to wyjątkowe połączenie optymalnej wielkości i zaawansowanych funkcji – zasilacz zabezpiecza najważniejsze urządzenia przed uszkodzeniami spowodowanymi przerwami w dostawie energii, przepięciami czy skokami napięcia. Sprawność urządzenia sięga do 96% w trybie podwójnej konwersji oraz do 99% w trybie oszczędzania energii (ECO), tym samym wyznaczając zupełnie nowe standardy branżowe wśród zasilaczy o mocy 10–40 kVA. Klienci mogą skorzystać też ze wsparcia serwisowego przy uruchomieniu urządzenia – w ten sposób zyskają oni pewność prawidłowej konfiguracji pod kątem optymalnej wydajności, niezawodności i bezpieczeństwa.

Nowy produkt wyróżnia wytrzymała konstrukcja i szeroki zakres wartości napięcia wejściowego. Dodatkowo zapewnia on gwarantowaną ochronę przed przepięciami — a przy tym jest to stosunkowo niewielki. Urządzenie poddano rygorystycznym procedurom testowym firmy Schneider Electric, dzięki czemu doskonale sprawdzi się zarówno w centrach przetwarzania danych, jak i w mniej agresywnych środowiskach przemysłowych.

Easy UPS 3S cechuje możliwość szybkiego przygotowania do pracy i łatwa konfiguracja, a także intuicyjny interface sterowania i monitorowania pracy urządzenia. Użytkownicy mogą też śledzić funkcjonowanie produktu i zarządzać nim w sposób zdalny — za pośrednictwem pakietów oprogramowania Schneider Electric EcoStruxure™ IT. Wysoka elastyczność, wszechstronność i konkurencyjność — w tym krótki czas dostawy — sprawiają, że z Easy UPS 3S można z łatwością korzystać w każdej firmie z sektora MŚP. Producent udostępnia również globalne wsparcie, realizowane z pomocą lokalnych sieci serwisowych, świadczących szeroką gamę usług przez cały okres użytkowania produktu.

Funkcje zasilacza Easy UPS 3S są nie tylko nowatorskie, ale i przyjazne dla użytkownika:
• Maksymalna temperatura pracy wynosząca 40ºC
• Powłoka konforemna zapewniająca ochronę w trudnych warunkach
• Łatwa wymiana filtra przeciwpyłowego
• Łatwy dostęp serwisowy za pośrednictwem przedniego panelu z mocowaniem magnetycznym
• Łatwe monitorowanie i zarządzanie za pomocą pakietów oprogramowania chmurowego i lokalnego EcoStruxure IT w przypadku zakupu opcjonalnej karty SNMP (Simple Network Management Protocol)
• Łatwe przeprowadzanie testu pętli weryfikującego działanie zasilacza przed podłączeniem urządzeń — bez potrzeby stosowania zewnętrznego obciążenia

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ