Nowy telefon biurkowy Panasonic dla małych i średnich przedsiębiorstw

0

Panasonic zaprezentował nowy telefon biurkowy SIP – model KX-HDV130. Urządzenie stworzono z myślą o klientach biznesowych, którzy przy ograniczonym budżecie poszukują rozwiązań zapewniających niezbędną w firmie niezawodność i elastyczność.

Telefon Panasonic KX-HDV130 to rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw, które pomaga osiągnąć długotrwałe oszczędności za sprawą łatwej instalacji, ograniczonego zużycia energii i niskich kosztów utrzymania. Z myślą o najwyższej jakości prowadzonej komunikacji model KX-HDV130 został wyposażony w obsługę szerokopasmowej transmisji dźwięku o jakości HD oraz system głośnomówiący z pełnym dupleksem. Dodatkowo telefon oferuje obsługę 2 kont SIP, posiada 2 porty sieci LAN i może być zasilany za pośrednictwem sieci Ethernet.

Nowy telefon biurkowy KX-HDV130 jest następcą popularnych modeli KX-UT113 i KX-UT123, od dawna cenionych na rynku rozwiązań PBX. Urządzenie łączy w sobie niski koszt użytkowania z profesjonalną jakością, oferując przy tym gamę przydatnych funkcji. Model jest przykładem zaangażowania Panasonic w tworzenie rozwiązań komunikacyjnych wysokiej jakości i zarazem przystępnych cenowo. Dzięki temu klienci biznesowi, niezależnie od rodzaju i wielkości prowadzonego przedsiębiorstwa znajdą w naszej ofercie rozwiązania spełniające ich oczekiwania – mówi Carlos Osuna, Marketing Manager for Communication Solutions w Panasonic.

Panasonic KS-HDV130 to jeden z pierwszych modeli z nowej serii telefonów biurkowych SIP, które zostaną w najbliższych miesiącach wprowadzone na rynek. Pełna oferta Panasonic obejmie zarówno standardowe modele HD, jak i zaawansowane telefony biurkowe oferujące wideokomunikację w kolorze.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ