Nowy system telefoniczny Smart IP od Panasonic

0

Panasonic przedstawił najnowszy bezprzewodowy system telefoniczny SIP – KX-TGP600, następcę popularnego KX-TGP500. Jest to inteligentne rozwiązanie do komunikacji biznesowej, przeznaczone głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Nowy system telefoniczny KX-TGP600 oferuje szereg dodatkowych akcesoriów, dzięki którym może być dowolnie skonfigurowany w zależności od potrzeb użytkowników. Można do niego podłączyć do ośmiu słuchawek DECT. Dodatkowo zarówno bezprzewodowe telefony biurkowe (KX-TPA65), jak i modele przenośne (KX-TPA60) mogą być zintegrowane ze wzmocnionymi słuchawkami, dzięki czemu system nie tylko sprawdzi się w przestrzeni biurowej, ale też np. w magazynach.

KX-TGP600
Zaletą systemu jest to, że model KX-TPA65, będąc telefonem stacjonarnym jest wyposażony w możliwości komunikacji DECT. Dzięki temu użytkownicy mogą umieścić go na biurku, ale nie wymaga on dodatkowego okablowania, co obniża zarówno czas instalacji, jak i koszty.
Możliwość równoczesnego użycia do ośmiu linii zewnętrznych SIP sprawia, że obsługa klienta przebiega sprawniej, a koszt i nakład pracy związane z instalacją oraz zarządzaniem oddzielnymi liniami zewnętrznymi są całkowicie wyeliminowane.

Wszystkie konfigurowalne ustawienia są dostępne z poziomu konsoli programującej Web (ang. web maintenance console). Oprócz tego możliwa jest także zdalna konfiguracja i zarządzanie telefonami, dzięki funkcji udostępniania systemu. Użytkownicy mogą wybrać jedną z dwóch metod administracji — zarządzanie lokalne z poziomu jednostki bazowej lub zarządzanie za pośrednictwem dostawcy usług.

Więcej informacji na temat systemów komunikacyjnych Panasonic można znaleźć na stronie: http://business.panasonic.pl.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ