Nowa generacja platformy zasilania stałoprądowego

0

Emerson Network Power zaprezentowała nową generację platformy zasilania NetSure DC. Platforma obejmuje siłownie telekomunikacyjne, prostowniki, konwertery i powiązane komponenty, które będą wprowadzane na rynek od 2014 roku.

Wszystkie systemy są zaprojektowane tak, aby można je było wdrożyć w różnych typach sieci oraz środowiskach pracy. Pierwszy moduł nowej platformy, wysokosprawny prostownik 2000 W eSure, został wprowadzony w połowie 2013 roku i jest dostępny do użycia w systemach zasilania nowej generacji NetSure. Siłownia telekomunikacyjna NetSure 5100 (pierwszy system zasilania DC nowej platformy) jest dostepna na rynku EMEA, a podobne systemy zostaną wkrótce wprowadzone do sprzedaży w pozostałych rejonach świata.

System NetSure 5100 reprezentuje wyższą gęstość mocy nowej platformy, zmniejszając rozmiary i powierzchnię zajmowaną przez system oraz maksymalizując przestrzeń dostępną dla innych urządzeń. Obsługuje od trzech do dwunastu prostowników eSure 2000 W, które gwarantują sprawność systemu na poziomie 96 procent. NetSure 5100 może być wyposażony w standardową jednostkę sterującą lub zaawansowaną opcję obsługującą ulepszone zarządzanie obciążeniem. Zdalne zarządzanie i aktualizacje oprogramowania są dostępne z poziomu przeglądarki internetowej.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ