Niezawodne projektory laserowe od Panasonic

0

Panasonic przedstawił dwa nowe projektory PT-RZ12K i PT-RS11K o wyjątkowo wysokiej jasności, wykorzystujące dualny laserowy układ optyczny. Urządzenia zapewniają niezawodną pracę nawet przez 7 lat bez potrzeby konserwacji, przy codziennej 12-godzinnej eksploatacji.

Najnowsze modele Panasonic PT-RZ12K i PT-RS11K to projektory laserowe wyposażone w technologię 3-Chip DLPTM. Urządzenia powstały z myślą o zapewnieniu wielogodzinnej, nieprzerwanej pracy w takich miejscach, jak muzea czy sale wykładowe oraz we wszelkich instalacjach Digital Signage. Oba projektory charakteryzują się wysoką częstotliwością odświeżania obrazu na poziomie 120 Hz i są wyposażone
w technologię interpolacji ramek, która umożliwia skalowanie sygnału 24/ 50/ 60 Hz do większej częstotliwości, eliminując przy tym rozmycie obrazu oraz zwiększając płynność ruchu.
Projektory PT-RZ12K i PT-RS11K wyświetlają obraz o jasności 12 000 lumenów i rozdzielczości odpowiednio WUXGA oraz SXGA+. Zapewniają przy tym 20 000 godzin pracy bez potrzeby konserwacji i wymiany filtra. Oprócz tego oba modele posiadają zabezpieczony przed awariami podwójny układ optyczny oraz system chłodzenia cieszą, który zapewnia cichą pracę urządzeń i jednocześnie maksymalizuje wydajność laserowego źródła światła.

PT-RZ12K

– Projektory Panasonic PT-RZ12K i PT-RS11K, dzięki wysokiej jasności projekcji, a także możliwości długiej pracy bez konserwacji, znajdą bardzo szerokie zastosowanie w komunikacji wizualnej. Łączny koszt posiadania sprawia, że projekcja laserowa jest bardzo opłacalna w porównaniu do tradycyjnych urządzeń z lampą i porównywalna do wyświetlaczy cyfrowych – mówi Magdalena Przasnyska, Senior Sales and Marketing Manager w Panasonic. – Wiele projektorów laserowych na rynku stosuje źródło światła, które jest instalowane szeregowo. Działają one w sposób podobny do lampek choinkowych – gdy jedna żarówka przestaje działać, pozostałe również. Tymczasem w projektorach Panasonic każda dioda LED jest zasilana osobno i zabezpieczona rezerwowym laserowym źródłem światła, więc jakakolwiek awaria minimalne wpływa na zmniejszenie jasności i jednolitości koloru. To oznacza, że projektory są wyjątkowo niezawodne, co powinni docenić specjaliści z branży AV – dodaje Magdalena Przasnyska.

Więcej informacji na temat profesjonalnych systemów wizualnych Panasonic można znaleźć na stronie: http://business.panasonic.pl/systemy-wizualne

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ