Mobilny skaner ScanSnap iX100 – wyższy poziom produktywności i wydajności w biznesie

0

Fujitsu zaprezentowało nowy model z serii skanerów dokumentowych ScanSnap: Fujitsu ScanSnap iX100. – urządzenie z wbudowaną funkcją Wi-Fi i akumulatorem, zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu potrzeb pracowników bez względu na miejsce, w którym się znajdują i rodzaj dokumentu, który chcą zeskanować.

ScanSnap iX100 pozwala mobilnym pracownikom digitalizować dokumenty bezpośrednio do smartfonów, tabletów, komputerów stacjonarnych (również Mac) poprzez Wi-Fi oraz udostępniać je za pośrednictwem usług w chmurze. Skaner waży 400 g i skanuje jedną stronę z szybkością 5,2 s (A4, kolor, 200/300 dpi).

Łączność Wi-Fi oraz wbudowany akumulator litowo-jonowy zapewniają użytkownikom doskonałe możliwości przenośnego skanowania. Dzięki urządzeniu ScanSnap iX100 mobilni pracownicy mają pełną swobodę wykonywania swoich obowiązków w dowolnym miejscu. Wydajny procesor GI dostarcza automatycznie retuszowane obrazy cyfrowe wysokiej jakości z dowolnego dokumentu, dostępne później w postaci pliku JPEG, PDF, PDF z aktywną funkcją wyszukiwania albo pliku Word, Excel czy PowerPoint z możliwością edycji.

Wbudowane Wi-Fi automatycznie wykrywa i łatwo łączy się z siecią w domu, biurze czy w podróży. Użytkownicy mogą bezprzewodowo skanować dokumenty prosto do urządzeń z systemami Android czy iOS, nawet gdy w pobliżu nie ma punktu dostępowego Wi-Fi.

Dwie zaawansowane funkcje stworzono po to, by skrócić czas przechwytywania obrazu i zwiększyć wydajność pracy mobilnych użytkowników:
• Dual Scan: ta nowa funkcja pozwala użytkownikom skanować jednocześnie dwa dokumenty niewielkich rozmiarów, takie jak rachunki czy wizytówki. ScanSnap iX100 automatycznie rozpozna rozmiar papieru.
• Automatyczne łączenie dwustronicowych dokumentów: dokumenty o rozmiarze do A3 mogą być digitalizowane bez użycia arkusza ”carrier sheet”. Wystarczy złożyć dokument na pół, a po zeskanowaniu ScanSnap iX100 automatycznie złączy np. wykres rozciągnięty przez środek kartki A3.

Fujitsu ScanSnap iX100 współpracuje z systemami Windows, Mac OS, Android oraz iOS. Umożliwia zeskanowanie do 260 kartek (A4, kolor, jednostronnie, 300 dpi) przy w pełni naładowanym akumulatorze. Do skanera dołączony jest pakiet oprogramowania, składający się z aplikacji ScanSnap Manager, ScanSnap Organizer, CardMinder, a także ABBYY FineReader for ScanSnap i Scan to Microsoft SharePoint (tylko na PC). Aplikację ScanSnap Connect można pobrać bezpłatnie z Google Play dla systemu Android, z Amazon Appstore dla urządzeń Kindle oraz z iTunes dla systemu iOS. Skaner będzie dostępny u partnerów handlowych Fujitsu od 9 września 2014 r. Zalecana cena detaliczna wynosi 229 € (183 £, 297 $) plus VAT.

Mobilny skaner ScanSnap iX100

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ