Lenovo dla biznesu w NTT System

0

Produkty Lenovo z serii ThinkPad dla klientów biznesowych znajdą się od kwietnia br. w portfolio NTT System, jednego z wiodących producentów sprzętu komputerowego i dystrybutora IT.

NTT System od lat sprzedaje sprzęt Lenovo należący do produktów z linii konsumenckich producenta. Wprowadzenie do oferty produktów przeznaczonych dla biznesu ma charakter decyzji strategicznej.

– Mamy ogromne doświadczenie na rynku przetargów i zamówień publicznych, a ponadto docieramy z ofertą do coraz większej grupy użytkowników biznesowych, dla których ThinkPad jest idealnym narzędziem do pracy – zaznacza Radosław Repelewicz, Business Unit Manager odpowiedzialny za wprowadzenie i rozwój produktów bizesowych Lenovo w NTT System. – Naturalną koleją rzeczy, sprzęt Lenovo dla korporacji i instytucji musiał znaleźć się w naszym portfolio, kreując nową przestrzeń do rozwoju naszego biznesu.

W pierwszym rzędzie w ofercie NTT System znajdzie się ponad 30 modeli notebooków oraz tabletów i akcesoriów z serii ThinkPad, a w dalszej kolejności desktopy, monitory i stacje robocze adresowane do klientów biznesowych. Docelowo NTT System będzie też oferowało serwery Lenovo.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ