Fujitsu fi-6400 Nowy skaner dokumentowy do zastosowań produkcyjnych

0

Seria fi skanerów dokumentowych Fujitsu powiększyła się o nowy model fi-6400 wyposażony w kompleksowe rozwiązania i oprogramowanie do środowiska produkcyjnego średniej wielkości dla małych i średnich przedsiębiorstw, umożliwiając wprowadzenie scentralizowanego systemu digitalizacji dokumentów. Większe firmy mogą wykorzystać skaner Fujitsu fi-6400 do rozproszonego skanowania w oddziałach.

Skaner fi-6400 rejestruje obraz nawet z prędkością 100 arkuszy na minutę (A4, kolor, dwustronnie, 300 dpi) i wyposażony jest w automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 500 arkuszy, z obsługą formatów do rozmiaru A3.
fi-6400 jest uniwersalnym, wysokowydajnym urządzeniem skanującym mogącym digitalizować różne typy dokumentów wydrukowane na papierze o gramaturze 20-209 g/m2, przyjmuje materiały o rozmiarach od A7 do A3. Producent deklaruje gotowość do skanowania w czasie krótszym niż 15 sekund.

Fujitsu fi-6400 Nowy skaner dokumentowy do zastosowań produkcyjnych

Skaner Fujitsu fi-6400 bezproblemowo integruje się z istniejącym środowiskiem skanującym urządzeń Fujitsu z serii fi. Jest dostarczany wraz z całym pakietem oprogramowania: PaperStream IP do przetwarzania i ulepszania obrazu, PaperStream Capture do optymalnego skanowania pakietów dokumentów i Scanner Central Admin do sprawnego administrowania wieloma skanerami. Identyczne interfejsy i te same materiały eksploatacyjne w wielu modelach zmniejszają ogólne koszty utrzymania.

Skaner będzie dostępny u partnerów handlowych Fujitsu począwszy od marca 2015 r. Rekomendowana cena detaliczna to 11 395 $ (7 998 €, 6 495 £) plus VAT.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ