DSR partnerem Qlik w obszarze analityki biznesowej dla sektora produkcyjnego

0

Firma DSR, czołowy dostawca rozwiązań informatycznych dla firm produkcyjnych, podpisała umowę partnerską z Qlik, liderem systemów Data Discovery – systemów Business Intelligence zapewniających użytkownikom biznesowym pełną kontrolę nad analizą danych.
W ramach partnerstwa DSR zaoferuje swoim klientom zaawansowane narzędzia do analizy biznesowej ze szczególnym uwzględnieniem analiz procesów produkcyjnych opartych na aplikacji QlikView. Autorskie rozwiązania DSR, jak np. DSR QlikOEE umożliwią użytkownikom szybki dostęp do najbardziej szczegółowych danych obejmujących procesy wytwórcze. W ramach Centrum Kompetencyjnego dla Firm Produkcyjnych firmy DSR powstanie również zespół Analityki Biznesowej certyfikowany w obszarze wdrożeń QlikView.

W ramach współpracy partnerskiej firma DSR przygotowała ofertę rozwiązań bazujących na QlikView dla swoich obecnych i potencjalnych klientów z sektora produkcyjnego. W ten sposób zostanie zintegrowana z oprogramowaniem QAD Enterprise Applications (ERP), Preactor (APS) oraz DSR Shop Floor Control (SFC), które znajdują się w portfelu rozwiązań firmy DSR.
Dzięki aplikacji QlikView użytkownicy rozwiązań DSR mają natychmiastowy dostęp do wszystkich danych związanych z procesem produkcji w przedsiębiorstwie. Co istotne, przygotowane przez wrocławską spółkę rozwiązanie DSR QlikOEE, zapewnia łatwą i precyzyjną analizę współczynnika OEE mierzącego całkowitą efektywność wykorzystania środków produkcji.

Rozwiązanie DSR QlikOEE stworzone na bazie QlikView zapewnia możliwość zbierania wszystkich ważnych danych z różnych źródeł w ramach jednej aplikacji. Pozwala również na odkrywanie powiązań pomiędzy danymi i prowadzenie bezpiecznej współpracy w czasie rzeczywistym. Z atutów QlikView korzysta m.in. firma Farm Frites Poland, która jest równocześnie użytkownikiem aplikacji ERP firmy QAD.

Aplikacja QlikView wykorzystuje dynamiczne aplikacje, pulpity i analizy. Umożliwia także wizualizację danych w zrozumiały i nowoczesny sposób oraz zapewnia dostęp, analizę i pobieranie danych z urządzeń przenośnych. Może być również wykorzystywana do tworzenia aplikacji biznesowych uzupełniających luki funkcjonalne w użytkowanym systemie ERP.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ