ASUS VivoTab Smart – mobilność dla pracowników

0

Małe tablety znakomicie wspierają pracowników firmy, znajdujących się służbowo poza biurem w codziennych działaniach. ASUS zaprezentował właśnie VivoTab Smart – tablet z ekranem HD o przekątnej 10.1 cala, pracujący na systemie Windows 8. Urządzenie doskonale nadaje się do pracy poza biurem, również w trakcie podróży.

Urządzenie posiada niecałe 10mm grubości, waży 580g i dysponuje ekranem LED o przekątnej 10.1 cala. Rozdzielczości ekranu wynosi 1366 x 768, co wystarczy do sprawnej pracy i przeglądania internetu. w technologii IPS, która gwarantuje 178-stopniowe kąty widzenia oraz jasne i żywe kolory. ASUS VivoTab Smart wyposażono w pięciopunktowy ekran dotykowy, pozwalający na płynną obsługę systemu Windows 8. Klawiatura TranSleeve to nowatorski dodatek łączący funkcje pokrywy, klawiatury i podstawki, która nie tylko ułatwia pisanie, ale też chroni tablet przed uszkodzeniami.

ASUS VivoTab Smart pracuje do 9,5-godziny na baterii. Tablet jest w pełni kompatybilny z aplikacjami dla systemu Windows 8. Urządzenie oferuje dwie kamery, z czego przednia 2MP wystarczy w zupełności do prowadzenia rozmów wideo. Urządzenie można go nabyć u autoryzowanych dostawców ASUS w Polsce. Sugerowana cena detaliczna na naszym rynku wynosi 2499 PLN za model z anteną Wi-Fi i 4G LTE.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ