Platforma racjonalnego zarządzania energią

0

Firma i3D przygotowała na specjalne zamówienie firmy GreenWave Reality Inc. (USA) interaktywną platformę racjonalnego zarządzania energią, która składa się z rozbudowanej strony internetowej, interaktywnego instruktażu produktów oraz trójwymiarowego filmu promującego projekt.

GreenWave jest inteligentnym systemem zarządzania energią. Może być wykorzystywany przez zwykłych domowników i przedsiębiorców. Rozwiązania projektu GreenWave zapewniają oszczędność do 30% wykorzystywanej w gospodarstwach domowych energii elektrycznej, co korzystnie wpływa na środowisko. System GreenWave Reality przeznaczony jest również dla przedsiębiorstw, szczególnie dla koncernów energetycznych.

Projekt wizualizacji oparty został na technologii Flash z użyciem fotorealistycznych animacji 3D. Trójwymiarowe wizualizacje produktów GreenWave Reality, Inc. umieszczone na stronie internetowej są nie tylko dogodną, wirtualną instrukcją obsługi online, ale również ciekawą formą promocji.

Firma i3D oferuje kompleksowe rozwiązania aplikacyjne i sprzętowe, które umożliwiają pełne odwzorowanie świata realnego w wirtualnej rzeczywistości. W ten sposób umożliwia m.in. znaczne przyspieszenie procesu projektowania i weryfikacji konstrukcji, a także testowanie i sprawdzenie funkcjonalności modelowanych obiektów. Jej rozwiązania znalazły zastosowanie m.in. w sprzedaży, marketingu i reklamie, edukacji, projektowaniu i wzornictwie przemysłowym, planowaniu i optymalizacji, kulturze i oświacie, a także w rozrywce.

Podjęta współpraca z firmą GreenWave Reality jest efektem udziału spółki i3D w Światowym Szczycie Klimatycznym w grudniu 2009 r. w Kopenhadze.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ