Sophos razem z Amazonem

0

Sophos ogłosił, że rozwiązanie do zarządzania zagrożeniami UTM, jest dostępne na Amazon Web Services Marketplace. Model jest dostępny w rozliczeniu godzinowym.

Rozwiązanie Sophos jest kompatybilne z Amazon Machine Image – wirtualnym systemem operacyjnym działającym w chmurze. Usługa opiera się na delegowaniu firmowych usług IT do chmury obliczeniowej. Dodatkowo użytkownicy mogą korzystać z nowego modelu rozliczenia za usługę opartego na godzinowym naliczaniu. Dzięki temu mają szansę korzystać w elastyczny sposób z wielu funkcji oferowanych przez Amazon Web Services. Ich dane zamieszczone w chmurze Amazona są chronione w kompleksowy sposób.

Budowa infrastruktury IT jest procesem powolnym i kosztownym, szczególnie jeśli dotyczy to sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Hardware musi być serwisowany, konfigurowany i opłacany, dodatkowo często wszystkie funkcje zakupionego rozwiązania nie są wykorzystywane. Deweloperzy korzystający z cloud computing mogą skupić się na wybranych źródłach i płacić za elementy, które wykorzystują do danego zadania.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ