Premiera trzeciej generacji mobilnego antywirusa od ESET

0

Firma ESET udostępniła najnowszą, trzecią generację ESET Mobile Security – aplikacji zabezpieczającej dla urządzeń z systemem Android.

Najnowsza trzecia generacja ESET Mobile Security dostępna jest w wariancie bezpłatnym, którego możliwości można rozszerzyć kupując pakiet funkcji premium. W opcji bezpłatnej ESET Mobile Security oferuje użytkownikowi skanowanie antywirusowe wszystkich pobieranych plików i aplikacji, skaner antywirusowy uruchamiany na żądanie oraz zabezpieczenie przed złośliwymi kodami serwisowymi USSD. Bezpłatny wariant ESET Mobile Security daje użytkownikowi dostęp również do trzech funkcji modułu Anti-Theft, którego celem jest pomoc w minimalizowaniu skutków kradzieży lub zgubienia smartfona.

PakWersja premium posiada dodatkowo zestaw przydatnych narzędzi ochronnych oraz o dostęp do wszystkich opcji modułu Anti-theft. Wersja premium posiada m.in. ochronę przed pułapkami phishingowymi, jak również filtr, który umożliwia blokowanie niechcianych połączeń przychodzące oraz wiadomości SMS i MMS. Podobnie jak w poprzedniej wersji ESET Mobile Security moduł Anti-Theft monitoruje czy w chronionym telefonie nie podmieniono karty SIM. Jeśli tak się stanie, na wskazany wcześniej przez właściciela numer komórki, zostanie przesłana informacja, zawierająca m.in. nowy numer telefonu jaki zdefiniowała wetknięta karta SIM.

Trzecią generację ESET Mobile Security można bezpłatnie pobrać z oficjalnej strony producenta lub z Google Play. Aplikacja dostępna jest w polskiej wersji językowej i wspiera systemy Android 2.3. oraz nowsze. Do działania wymaga urządzenia z procesorem co najmniej 500 MHz oraz 256 MB pamięci RAM.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ