Panasonic wprowadza tablety CF-H2 Health i Field

0

Panasonic kontynuuje wprowadzanie nowych generacji urządzeń z serii Toughbook. Tym razem na polski rynek trafi druga generacja tabletów CF-H2 Health i Field, przeznaczona dla sektora medycznego oraz mobilnych pracowników branż usługowej, transportowej i inżynierów pracujących w terenie.

Toughbook CF-H2 Field przeznaczony jest dla mobilnych pracowników sektora usług i transportu oraz inżynierów, którzy potrzebują lekkiego i wydajnego urządzenia, zapewniającego efektywną pracę niezależnie od warunków terenowych i atmosferycznych. Tablet CF-H2 Health dedykowany jest dla personelu medycznego, umożliwiając dostęp do danych medycznych i usprawniając pracę placówek służby zdrowia. Jego obudowa, wykonana z materiału odpornego na częsty kontakt ze środkami dezynfekcyjnymi pozwala na odkażanie urządzenia tak jak innych instrumentów medycznych.

Działanie urządzenia bez podłączenia do zasilania zostało wydłużone do 7 godzin. W obu wersjach nowy CF-H2 waży 1,58 kg. Matryca o przekątnej 10,1 cala pokryta jest filtrem, co pozwala na wygodne korzystanie z tabletu w oświetleniu szpitalnych sal operacyjnych. Tablet charakteryzuje wysoka odporność na upadki.

Tablety CF-H2 stosują Bluetooth w standardzie 4.0, porty USB 3.0, LAN oraz port szeregowy (opcjonalnie drugie USB czy LAN). W CF-H2 może zostać zamontowany aparat o rozdzielczości 3 megapikseli i lampa błyskowa LED. Tablet posiada także możliwość zamontowania czytnika kodów kreskowych. Panasonic oferuje również możliwość instalacji czytnika kart identyfikacyjnych Smart Card, dzięki któremu można zabezpieczyć tablet przed dostępem nieupoważnionych osób.

Obie wersje tabletu napędzane są dwurdzeniowym procesorem trzeciej generacji Intel Core i5-3427U vPro o częstotliwości 1.8GHz oraz zintegrowaną kartę graficzną Intel HD 4000. Możliwe jest również wyposażenie tabletu w dysk SSD o pojemności 128 GB. Panasonic zapewnia pełną kompatybilność CF-H2 Field i CF-H2 Health z urządzeniami zewnętrznymi dostępnymi na rynku, również z tymi, które były używane z wcześniejszym modelem CF-H1.

Nowa generacja tabletów CF-H2 dostępna będzie w Polsce od sierpnia 2012 r. w cenie netto od 9500 zł. b

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ