Panasonic Toughpad FZ–E1 jednym z Liderów Bezpieczeństwa Państwa

0

Wzmocniony tablet Panasonic Toughpad FZ-E1 został nagrodzony w trzeciej edycji konkursu Lider Bezpieczeństwa Państwa. Jury, jak co roku, wyłoniło najbardziej innowacyjne produkty i rozwiązania służące służbom mundurowym w Polsce. Statuetkę za model FZ-E1 otrzymała firma AW.NET Polska Sp. z o.o., certyfikowany dystrybutor wzmocnionych urządzeń Panasonic.

Konkurs Lider Bezpieczeństwa Państwa

Ideą konkursu Lider Bezpieczeństwa Państwa jest nagradzanie nowatorskich produktów i usług w zakresie modernizacji sprzętu i wyposażenia żołnierzy oraz funkcjonariuszy pozostałych służb mundurowych.

W czerwcu br. rozstrzygnięto trzecią edycję konkursu, przyznając 18 statuetek. Jedna z nich trafiła do firmy AW.NET Polska Sp. z o.o., zajmującej się sprzedażą oraz dystrybucją sprzętu komputerowego i oprogramowania, w tym wzmocnionych urządzeń marki Panasonic Toughbook i Toughpad. Produktem docenionym przez czołowych ekspertów z branży był 5-calowy, superwytrzymały tablet Toughpad FZ-E1.

Panasonic Toughpad FZ–E1

Nagroda dla Panasonic Toughpad FZ-E1

Nagrodzony Toughpad FZ-E1 to 5-calowy w pełni wzmocniony tablet wyposażony m.in. w funkcje transmisji danych i połączeń głosowych. Urządzenie zostało stworzone z myślą o pracy w ciężkich warunkach terenowych. Cechuje je wytrzymałość na poziomie IP68, co oznacza, że model jest całkowicie odporny na pył oraz przed skutkami zanurzenia w wodzie. Ponadto spełnia standard MIL-STD-810G, wytrzymuje upadek z wysokości 3 metrów i może działać w temperaturach od -20 do +60 stopni Celsjusza. Bateria urządzenia (6200 mAh) pozwala na nieprzerwaną pracę do 14 godzin i można ją wymienić bez przerywania pracy. Oprócz tego obsługa tabletu jest możliwa nawet w grubych rękawicach roboczych czy też podczas deszczu.

Organizatorem konkursu Lider Bezpieczeństwa Państwa jest Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych. Honorowy patronat nad trzecią edycją objął szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego w Kancelarii Prezydenta RP, minister Stanisław Koziej. O wyborze zwycięzców zdecydował m.in. Komitet Honorowy, w którym znaleźli się Tomasz Siemoniak, Minister Obrony Narodowej, gen. dyw. Dominik Tracz Komendant Główny Straży Granicznej i gen. bryg. Wiesław Leśniakiewicz, Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej i inni.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ