Nowy system zasilania MGE Galaxy 300i

0

Schneider Electric ogłosił wprowadzenie systemu zasilania MGE Galaxy 300i UPS. Urządzenie zapewnia uproszczone i niezawodne rozwiązanie do ochrony małych i średnich przedsiębiorstw, budynków komercyjnych i zakładów przemysłowych.

Galaxy 300i jest trójfazowym zasilaczem zgodnym z wymogami RoHS – brak zastosowania substancji szkodliwych. Wskaźnik wydajności prądowej sięga 90,5% i jest wyższy niż w przypadku innych systemów UPS o podobnych cechach. Taka wydajność zapewnia niższe koszty operacyjne i koszty chłodzenia w średnio i długoterminowej perspektywie.

Topologia o podwójnej konwersji zapewnia regulowaną i niezawodną dostawę prądu. Galaxy 300i oferuje zintegrowany transformator i gwarantuje wyższy poziom dostępności. Według producenta, te cechy, w połączeniu z kompaktowym projektem i łatwą instalacją, spełniają główne wymagania klientów szukających trójfazowego UPS-a w zakresie 10-40 kVA.

Użytkownicy mogą monitorować wymagania w zakresie energii i zarządzać nimi lokalnie i zdalnie poprzez łatwy w obsłudze interfejs sieciowy/SNMP oraz wyświetlacz pokazujący komunikaty w 18 językach. Dla wygodnego rozdziału energii dostępne są zarówno konfiguracje 3-3 oraz 3-1. Obsługa Galaxy 300i jest uproszczona dzięki dostępowi przez panel przedni, co zapewnia łatwość utrzymania w zamkniętych przestrzeniach.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ