Nowa wersja Ontrack EasyRecovery

0

Opcja sprawdzenia możliwości odzyskania danych jeszcze przed zakupem oprogramowania, nowy interfejs oraz – po raz pierwszy – współpraca nie tylko z systemem Windows, ale także Mac, to podstawowe cechy oprogramowania Ontrack EasyRecovery 10 wprowadzanego na polski rynek przez Kroll Ontrack.

Jedną z kluczowych funkcjonalności nowej wersji oprogramowania Ontrack EasyRecovery, dostępną na poziomie darmowej wersji demo, jest możliwość sprawdzenia, które z utraconych plików mogą być odzyskane, zanim użytkownik zdecyduje się na zakup oprogramowania. Ponadto nowa wersja oprogramowania Kroll Ontrack po raz pierwszy pozwala na odzyskiwanie danych nie tylko z systemu Windows, lecz także komputerów Mac. Dzięki temu użytkownicy komputerów firmy Apple będą mogli samodzielnie i szybko przywracać swoje cyfrowe zasoby.

Instalacja programu Ontrack Easyrecovery 10 jest znacznie szybsza niż dotychczas, a dane można odzyskać nawet w ciągu kilku minut. Program tworzy listę plików możliwych do odzyskania ze wskazanych nośników, lokalnych i zewnętrznych dysków twardych HDD/SSD, nośników optycznych, telefonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych, które po podłączeniu do komputera rozpoznawane są jako dysk zewnętrzny. Dzięki temu użytkownik może przeglądać możliwe do odzyskania pliki, a cały proces jest całkowicie bezpieczny.

Ontrack EasyRecovery 10 dostępny jest w postaci odnawialnej rocznej licencji. Program umożliwia nielimitowany odzysk danych z lokalnych lub zewnętrznych nośników, bez ograniczeń co do pojemności dysku i wielkości pliku. Aplikację można zakupić w jednej z trzech wersji:

Ontrack EasyRecovery Enterprise – Rozwiązanie przeznaczone dla firm wymagających ochrony wielu stacji roboczych. Najistotniejsze funkcjonalności wersji Enterprise, to: odzyskiwanie danych z macierzy RAID (zarówno logicznych, jak i sprzętowych) oraz poszerzony zestaw narzędzi do przywracania plików, przygotowany specjalnie pod kątem potrzeb przedsiębiorstw.

Ontrack EasyRecovery Professional – Rozwiązanie przeznaczone dla firm, wyposażone w rozbudowany zestaw narzędzi do odzyskiwania danych, przydatnych przy złożonych przypadkach utraty danych.

Ontrack EasyRecovery Home – Kompleksowe narzędzie dla użytkowników prywatnych, którzy potrzebują szybkiego i przystępnego cenowo programu do odzyskiwania cyfrowych zdjęć, filmów, muzyki bądź prywatnych dokumentów. Pozwala na odzyskanie danych z lokalnych twardych dysków, w tym także z opróżnionych wcześniej koszy. Program współpracuje z większością dostępnych nośników: twardymi dyskami oraz narzędziami optycznymi i cyfrowymi.

Ontrack EasyRecovery 10 jest najnowszą wersją dostępnego od ponad 15 lat oprogramowania Kroll Ontrack, służącego do samodzielnego odzyskiwania danych. W roku 1987 Kroll Ontrack stworzył pierwsze na świecie narzędzie do zarządzania dyskami twardymi – program Disk Manager, którego kolejne generacje stały się bazą dla debiutującej w roku 1996 aplikacji Easy Recovery.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ