Kroll Ontrack poszerza ofertę dla klientów biznesowych

0

Przedsiębiorstwa, które chcą odzyskać utracone dane, ale nie są zdeterminowane czasem to adresaci nowego, ekonomicznego trybu odzyskiwania danych, jaki wprowadziła do swojej oferty firma Kroll Ontrack. Nowa oferta jest odpowiedzią na zapytania, płynące od części klientów biznesowych.

Nowe propozycje dla klientów Kroll Ontrack

Bezpłatna ekspertyza dysków twardych o pojemności do 750 GB, czas wykonania usług do 30 dni roboczych i koszt odzyskania danych na poziomie 1 899 PLN netto – to podstawowe parametry nowego trybu odzyskiwania danych, jaki wprowadza do oferty dla klientów biznesowych Kroll Ontrack. Tryb ekonomiczny uzupełnia zestaw dotychczasowo dostępnych możliwości, do których należą: tryb standardowy, przyspieszony oraz ekspresowy.

Do tej pory tryb ekonomiczny był dostępny wyłącznie dla klientów indywidualnych. Otrzymywaliśmy jednak od niektórych klientów biznesowych sygnały, że im także odpowiadałaby taka opcja. Jest przyjaźniejsza cenowo, bo nie wymaga wytężonej pracy specjalistów w trybie 24 godziny/7 dni, jak to często ma miejsce w przypadku utraty kluczowych czy wrażliwych danych, wpływającej na przerwanie ciągłości biznesowej firmy i straty finansowe – mówi Adam Kostecki, specjalista do spraw rozwoju i bezpieczeństwa Kroll Ontrack.

Jeśli Kroll Ontrack nie odzyska danych usługa będzie bezpłatna

Tryb ekonomiczny jest dostępny w ofercie Kroll Ontrack od lipca. Ekspertyza z nim związana jest bezpłatna dla klientów, którzy decydują się na przeprowadzenie usługi odzyskania danych lub gdy laboratorium wykaże brak możliwości odzyskania danych. Przybliżony czas wykonania usługi w pozostałych, dostępnych dla klientów biznesowych, trybach to około 7 dni roboczych dla trybu standardowego, około 3 dni roboczych w trybie przyspieszonym oraz od kilku godzin w trybie ekspresowym.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ