FortiSandbox – jeszcze lepsza ochrona przed zagrożeniami APT i zero-day

0

Nowa wersja rozwiązania FortiSandbox – tworzącego dwupoziomowe, wydzielone środowisko uruchamiania aplikacji – umożliwia wykrywanie i izolowanie najbardziej zaawansowanych zagrożeń pochodzących z większej liczby źródeł.

FORTINET poinformował o wprowadzeniu rozwiązania FortiSandbox 2.0. Nowa wersja urządzenia wykrywa zagrożenia zaszyte w plikach przeglądarki Internet Explorer oraz pakietu MS Office, plikach PDF, adresach URL, archiwach ZIP czy plikach współużytkowanych w sieci. Rozwiązanie dostępne jest w postaci urządzeń fizycznych i wirtualnych, a także jako usługa w chmurze. Umożliwia to klientom pełną dowolność w komponowaniu sposobu wdrożenia i dostosowywania go do swoich potrzeb.

FortiSandbox jest elementem platformy zaawansowanej ochrony przed zagrożeniami ATP FORTINET. Jej wdrożenie pozwala firmom lepiej bronić się przed wyrafinowanymi zagrożeniami. Dzięki integracji usługi FortiSandbox Cloud z produktami FortiGate możliwe jest poddawanie zainfekowanych użytkowników i punktów końcowych kwarantannie za pomocą jednego kliknięcia administratora, co daje dodatkową ochronę przed nowymi i zaawansowanymi zagrożeniami. Integracja z FortiMail umożliwia proaktywne i automatyczne blokowanie nieznanych dotąd zagrożeń rozprzestrzeniających się za pośrednictwem poczty elektronicznej.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ