Biznesowe rozwiązania ESET z programem szyfrującym w pakiecie

0

Zabezpieczając stację roboczą w firmie coraz częściej rozważa się zakup nie tylko skutecznego rozwiązania antywirusowego, ale również aplikacji szyfrującej. Szukając kombinacji obu tych programów warto przyjrzeć się bliżej ofercie firmy ESET, która do końca czerwca dołącza bezpłatnie do wszystkich biznesowych wersji aplikacji ESET program do szyfrowania DESlock+ Essential Edition.

Produkty DESlock, dostępne m.in. w polskiej wersji językowej, pojawiły się w ofercie firmy ESET kilka miesięcy temu w ramach programu ESET Technology Alliance. Samo rozwiązanie DESlock+ jest programem służącym do szyfrowania danych na stacjach roboczych, pracujących w oparciu o system Windows. Aplikacja korzysta z algorytmów AES, Triple DES oraz Blowfish. Program, podobnie jak aplikacje ESET, działa niezauważenie dla użytkownika.

Od 22 kwietnia do 30 czerwca 2014 roku do każdej biznesowej wersji produktów firmy ESET polski dystrybutor tych rozwiązań (DAGMA sp. z o.o.) dołącza bezpłatnie program ESET DESlock+ Essential Edition (liczba otrzymanych licencji DESlock+ odpowiada liczbie zakupionych licencji ESET). Udostępniana wersja Essential Edition pozwala na szyfrowanie plików i folderów, dokumentów tekstowych (w całości lub fragmentach) oraz szyfrowanie poczty. Ostatnia z wymienionych opcji może działać niezauważenie dla użytkownika dzięki integracji z MS Outlook. Wersja Essential Edition może być centralnie zarządzana. Opcja szyfrowania całych powierzchni dysków lub nośników danych dostępna jest w wyższych wersjach rozwiązań DESlock+.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ