Barracuda zwiększa wydajność Load Balancer ADC

0

Barracuda poinformowała o zwiększeniu przepustowości i wydajności swoich produktów Load Balancer ADC bez podnoszenia ich cen. Producent podwoił przepustowość portów w modelach Load Balancer ADC 340, 440 i 540.

Barracuda Load Balancer ADC łączy równoważenie obciążeń serwerowych, kontrolę dostępu i zabezpieczanie aplikacji. Ulepszenia sprzętowe to m.in.:

Przepustowość modelu 340 zwiększono z 1 Gb/s do 1,2 Gb/s. Przepustowość modelu 440 podwojono z 1 Gb/s do 2 Gb/s, a modelu 540 — z 2 Gb/s do 4 Gb/s. P Liczbę portów sieciowych 1GbE w modelach 340 i 440 podwojono z 2 do 4 portów, a modelu 540 — z 4 do 8 portów. Większa liczba portów w modelach 340 i 440 zapewnia wyższą przepustowość, możliwość agregacji redundantnych łączy oraz dodatkową elastyczność fizycznego izolowania sieci VLAN.

Sprzętowa akceleracja SSL w modelu Barracuda ADC 840. Zwiększa wydajność aplikacji internetowych korzystających z szyfrowanych transakcji SSL i odciąża serwery zaplecza od zadań związanych z przetwarzaniem operacji SSL.
Brak zmiany cen. Najnowsze wersje sprzętowe oferują najwyższy stosunek wydajności do ceny oraz najbardziej zaawansowane opcje sieciowe.

Najnowsze wersje urządzeń Load Balancer ADC są już dostępne. Ceny urządzeń Barracuda Load Balancer ADC zaczynają się od 1499 USD. Aktualizacje Energize dla urządzeń z tej grupy zaczynają się od 249 USD. Opcjonalna usługa Instant Replacement obejmująca priorytetową wymianę niesprawnego sprzętu oraz dodatkowe odświeżenie 4-letnich jednostek jest dostępna w cenie od 349 USD za rok.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ